Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nincs pártotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nincs pártotok, akkor is borotválkoztok? (hónalj, intim)

Figyelt kérdés
Volt már, hogy megnövesztettétek a szőrt, mondjuk télen?
2021. jún. 7. 18:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És strandra ki mertek menni borostás hónaljjal?
2021. jún. 7. 20:42
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyilván más a strnd, meg más a szingliség télen karanténban.

Én szinglin az intim területet egyáltalán nem borotváltam, engem nem zavart és hát miért bolygatnám meg a védő funkciót, a bőrt.

Így, hogy barátom van, inkább csak nem hagyom hosszúra megnőni. Tehát mondjuk 2 hetente meg ha lefekszünk akkor frissen, mert úgy jobb, ez is személyes preferencia.

A hónaljamon nagyon kevés szőr nő, alig észrevehető, ez geentikai mázli. Szinglin télen nem nyúlok hozzá egyáltalán, nyáron meg csak ha ujjatlanos időszak van vagy ha strandra mentem. Ez nem is változott mióta barátom van, mert tényleg nagyon kicsit észrevehető és kevés.

Strandra azért nem mennék borotválatlanul.

2021. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kimerek menni a strandra is úgy, igen. Nem érdekel mások véleménye, az emberek úgyis ítélkeznek ha nem ezért hát másért.
2021. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljamat mindig. Intim részen kicsit ritkábban, mint amúgy tenném, de a dzsungel azért zavar. Lábamat nyáron szintén, télen ritkábban, amikor eszembe jut. Bár tény, én nem vagyok az a nagyon szőrös fajta. A lábamon konkrétan csak a bokámnál látszik, ha hónapokig nem borotválkozom, egyébként kb szőke 🤷‍♀️
2021. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk azt, hogy van olyan szépséghibám, amit nem lehet eltakarni, úgyhogy ahhoz képest a szőr a hónaljon szinte semmiség. Én ezt a tökéletesség témát rég elengedtem. Amúgy szerintem a bikini vonalon kikandikáló szőr sokkal szembetűnőbb tud lenni.
2021. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hónaljamon kb.semmi szőr nincs. Azt a semmit minden fürdésnél egy húzással leviszi a borotva. Intim tájékon random, ha már idegesít és elég hamar idegesít. Nagyobb gond a lábammal van. Azt, ha nincs párom, télen eléggé elhanyagolnám, csak edzés miatt nem tettem. De mivel már egy ideje nem tudok edzeni, volt, hogy elkezdtem hasonlítani Csubakkára.Most hogy nyár lett, kénytelen vagyok megint, mert utcára azért úgy nem mennék ki😂
2021. jún. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!