Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Wow-ozok. Így soha nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wow-ozok. Így soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.
2010. aug. 25. 12:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

én wowozok.


az egy autó motorhiba diagnosztikai program.


rádugod a kocsira, és megmondja hogy mi a baja.

2010. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Lehet, wowozz kevesebbet.

Vagy keress wowos csajt


vagy keress barátnőt, aki segít leszokni wow-ról

[link]


[link]

2010. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha függő vagy, és a nap 24 órájából 26-ot gép előtt töltesz akkor nem. Ha esetleg heti 2-3 órát, amikor épp unatkozol, akkor semmi akadálya.
2010. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én is wowoztam egy évig, nem csak maga a játék miatt, hanem egy klánban voltam ahol 30 magyarral együtt játszottam, volt sok lány is, team speaken beszélgettünk mindig.

Volt akinek volt barátja/barátnője az mellett, hogy wowozott.

Én abbahagytam már fél éve, rájöttem, hogy nincs értelme, arra megy ki az egész, hogy minél több időt áldozzak a játékra, egy börtön az egész.

18-19 éves koromig játszottam.Ami szomorú, hogy rengeteg nálam idősebb 24-25 éves egyetemisták is játszanak, napi 10+ órában, és lányok is.

Ismertem 24éves csajt aki wowozott napi 10órát, és még sok lányt.

Aki wowozik az szerintem azért teszi, mert pótolni akarja azt, hogy ő nem kap elég figyelmet az életben, nem becsülik meg úgy ahogyan szeretné.

Pl. én is azért játszottam mert a való életben nem tartom magam jónak, így összeszedtem a legjobb cuccokat a klántársaimmal és villogtunk egy város főterén, a többi játékos pedig királynak gondolt minket, dicsértek, istenként tiszteltek.

Örülök, hogy felismertem, hogy milyen hülye voltam és mit akartam pótolni.Így aztán töröltem minden karakterem és a játékot is, a cd-ket pedig elégettem.

Barátnőm igaz nincs, mert most meg itt ülök sokat a gép előtt, de nem játszom már, hanem olvasgatok, chatelek, ilyen oldalakon járok mint pl. ez.De dolgozok a személyiségem fejlesztésén.

20f

2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Két pasimat is játék közben szedtem fel. A klánunkban van 6 pár, mind a játékban jöttek össze (és még 3 pár akik együtt kezdtek játszani, meg néhány akik egymást hozták). Az új barátom a telefonszámom helyett a realmlistemet kérte el... Vannak kedves, törődő kocka lányok, és a bugyink droprate-je nem olyan alacsony, mint hinnék a naív külsősök...
2010. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, nem mindegy, mennyit játszol... Azért járj el.
2010. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
akk takarodj wowozni, ne itt rontsd a levegőt
2010. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Ted Mosby a How I met Your Mother-ből is a WOW-ban csinált egy találkozót egy csajjal! :D
2010. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
WOW új részében reméld, hogy lesz társkereső lehetőség. De addig is szakadj el a géptől és irány csajozni.
2010. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

20:12

ez hányadik évadban van? most nézem az 5.et (igaz az elején járok) de semmi ilyesmi.

Amugy jó hír, szept végén jön a 6.évad!!!

18/f

2010. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!