Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elmondjam vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és hát bisex de 80% ig a fiúkat szeretem és a többi 20ban a lányokat

a párom 14éves ( ő is fiú) ő elmondta a szüleinek és elfogadják sőt már láttak minket csókolózni is! de én még nem mondtam el a szüleimnek mert egy kicsit félek hogy nem fogadnak el , szerintetek elfogadnak? és elviselnék hogy előttük smárolunk?


2010. aug. 25. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

mondjam!!!


amúgy kamu..

2010. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit! Még változhat az, hogy kihez vonzódsz. Ne kelts fölösleges aggodalmat. Azért érdekelne, hogy ilyen fiatalon hogy jöttél össze egy fiúval? Honnan tudtad, hogy ő is vonzódik a fiúkhoz?
2010. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tényleg? kamu hát ha így gondolod akkor ne írj én segítségér fordultam ide fél hónap múlva 14 leszek és még a szülinapom előt meg akarom tudni hogy elmongyam e nekik tudod zavar hogy nem tudom mi lesz hogy mit szolnak de azér fordultam ide mert itt segítenek de tőled csak hü.lye séget kaptam
2010. aug. 25. 13:15
 4/8 A kérdező kommentje:

legalább te normálissat írsz ( második komi)

6-7 éve a barátom és megeszélünk egymással mindent és ő elmonta nekem ezt a dolgot hogy ő meleg és én is neki hogy meleg vagyok és már közel 1 éve eggyüt vagyunk

2010. aug. 25. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hülye segítség, legalább megtudtad hogy olyan nincs hogy mongyam, hanem csak olyan hogy mondjam..szóval örülj ennek
2010. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyelore szerintem ne mond el.Ha lexel 15-16 vagy afolott es marad a fikhoz valo vonzalmad,akkor mond el.Nem kell elsitettetni a dolgokat.
2010. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát végülis van benne igaszság
2010. aug. 25. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát mielőtt elmondod, nem ártana, ha puhatolóznál, hogyan is fogadnák a dolgot. De semmi esetre se kezd azzal, hogy előttük smárolsz vele, az sok lenne nekik...


Viszont nem bírom azokat a h*lyéket, akik azt mondják, hogy várj, mert ez változhat. Könyörgöm, 13 (majdnem 14) évesen már tudja az ember, hogy mit érez, és kihez vonzódik... Talán ők ennyi idősen nem tudták még, hogy a lányokhoz vonzódnak?? Dehogynem! Persze változhat, heterobol biszexé, és melegből biszexé, de hogy biszexből nem változik heterová, az is tuti... És ha ti már 1 éve együtt vagytok, az elég bizonyíték erre. Én is tudtam már 13 évesen, hogy mit érzek, és hogy a fiúk is vonzanak, mert már nem voltam hülye...


Szóval a lényeg, előtte próbáld finoman kideríteni, hogyan is állnak a kérdéshez, majd finoman beadagolni nekik a dolgot. Nem feltétlen fogják ugyanúgy elfogadni, mint a barátod szülei, de lehet, hogy igen! Sok sikert, és ha elmondtad nekik, írd meg itt is, hogyan reagáltak! :)

2010. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!