Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti várnátok arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti várnátok arra a nőre aki tetszik de beteg lett közben és lehet 1-2 hònap is a gyògyulása?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi és én is neki ez biztos. A munka miatt napi szinten láttuk egymást, volt flört is. Na végre elhìvott kávézni de sajnos én beteg lettem és sajnos nem gyògyulok könnyen (nem covid és nem is fertőző). Lassan 2 hete nem dolgozom, azòta nem látott. Annyiban maradtunk, hogy szòlok ha alkalmas, mert azt gondoltam 1-2 hét és jobban leszek de sajnos az orvosok szerint hosszabb idő.

Illik gondolom szòlnom a pasinak és hogy tudja nem lerázni akarom. Kicsit szégyenlem magamat emiatt.. meg félek hogy el is riasztom de illik elmondanom


2021. jún. 10. 08:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ha szeretem, én várnék. 1-2 hónap nem a világ vége.
2021. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

várnék.

miért szégyelled magad? Magad miatt lettél beteg? Na ugye ;)

2021. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%

És a pasi érdeklődik hogy hogy vagy? Mert ha nem akkor felejtős.

Ha igen akkor őszintén elmondanám hogy ez tovább gyógyul de igyekszel kikeveredni belőle. Jobbulást!

2021. jún. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem tudja mi bajom csak annyit hogy pihennem kell. 1x keresett azòta.

De eddig se beszélgettunk messengeren.

2021. jún. 10. 09:25
 5/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jò kìvánságot, nagyon igyekszem meggyògyulni
2021. jún. 10. 09:26
 6/33 anonim ***** válasza:
16%

nem vagyok benne biztos, hogy várnék.

egyrészt semmivel sem tartozom valakinek, akivel még az első randi sem volt meg. nem a lovagkorban vagyunk, ahol a férfiak már ismeretlenül is szerelmesnek érezték magukat szívük "választottja - egy elképzelt illúzió - felé (szóval nem értem, miről beszél #1). a randi azért van, hogy ismerkedjetek, és simán benne van, hogy az első pár randi után az lesz a konklúzió, hogy nem passzoltok egymáshoz.

másrészt túl sokszor kaptam már halogatós szövegeket, hogy még egy-két hetet várjunk már, mert ez van, az van, aztán megint pár hetet várjunk, aztán eltelt pár hónap, az illető pedig végül úgy gondolta, hogy mégsem akar találkozni.

2021. jún. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
akkor várnék, ha régebb óta ismerem az illetőt.
2021. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Persze, érthető. Valamilyen szinten én is érzem hogy emiatt buktam a pasit
2021. jún. 10. 09:31
 9/33 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy elmondom mi a bajom, hogy eldöntse meg tudjon ròla nem lerázni akartam.
2021. jún. 10. 09:34
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb ,ha megmondod neki,hogy mi a bajod.
2021. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!