Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti várnátok arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti várnátok arra a nőre aki tetszik de beteg lett közben és lehet 1-2 hònap is a gyògyulása?

Figyelt kérdés

Tetszik egy férfi és én is neki ez biztos. A munka miatt napi szinten láttuk egymást, volt flört is. Na végre elhìvott kávézni de sajnos én beteg lettem és sajnos nem gyògyulok könnyen (nem covid és nem is fertőző). Lassan 2 hete nem dolgozom, azòta nem látott. Annyiban maradtunk, hogy szòlok ha alkalmas, mert azt gondoltam 1-2 hét és jobban leszek de sajnos az orvosok szerint hosszabb idő.

Illik gondolom szòlnom a pasinak és hogy tudja nem lerázni akarom. Kicsit szégyenlem magamat emiatt.. meg félek hogy el is riasztom de illik elmondanom


2021. jún. 10. 08:56
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
41%

6# Értelek, de kicsit Tajgetosz feeling ez..


Amúgy én elmondanám neki, hogy ez van. Ez és ez a betegségem, eddig tart előreláthatólag. És megkérdezném, várna-e rám. Ennyi.


Az, hogy nem a lovagkorban vagyunk, azt is jelenti egyúttal, hogy szégyellnünk sem kell magunkat elmondani őszintén, mi a helyzet. Nincs zsákba macska.

2021. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
11# voltam: ja és azzal, hogy őszinte vagy vele, jobban meg fog bízni benned. Ha nem vár rád, akkor az az ő dolga, nem őt keresed ( illetve ő sem téged keres) Ha vár, akkor lehet belőle valami.
2021. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmkndom neki ìgy tiszta, a többi majd kiderül.
2021. jún. 10. 09:52
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtok őszintén kommunikálni? Megmondod neki, hogy nem lerázni akarod, de ez és ez a bajod és orvosi tanácsra pihensz. Megmondod, hogy ha még áll a találkozó, akkor jelentkezel amint jobban vagy.
2021. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
98%

Tudom, hogy már meglett beszélve itt meg minden, de azért én is leírom, hogy az a legjobb ha elmondod tisztán a dolgot! :D

Szeretjük túlgondolni a dolgokat, hogy miért nem akar találkozni stb.

2021. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%

#11 jaj, engedd már el ezt a Tajgetosz-világfájdalmát. múltkor arra vágtad rá, hogy Tajgetosz, amikor valaki le merészelte írni, hogy a nők egy részének nem jönnek be a félénk férfiak.

dolgozd fel, hogy mindenki mást keres, és az emberi kapcsolatok jelentős részéből nem lesz párkapcsolat. ettől még senki nem kívánja azt, hogy bár meg se születtél volna (mert gyakorlatilag ezt jelenti a Tajgetosz).

2021. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%

16# Ember chill.. :)

Az a másik, aki írta az nem én voltam. Nem tudom honnan veszed. Előbb kérdezz, utána ítélkezz.

Amúgy ez egy hasonlat. Erős, bevallom de nem kell szó szerint venni. Lazíts :)

2021. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

16# Amúgy egy kérdés: ha a párod egy hónapra kórházba kerülne, te otthagynád?

Hisz nem a lovagkorban vagyunk. Neked is jár a SZEX!

2021. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy egy kérdés: ha a párod egy hónapra kórházba kerülne, te otthagynád?"

dehogy hagynám ott

de akivel az ELSŐ RANDIN sem vagytok túl, az nem a párod, hanem egy kvázi idegen ember, ezt értsd már meg, te szerencsétlen

2021. jún. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

19# Uuuu ne már! Azt hittem ő a párom :'( Kösz, hogy felvilágosítottál.


Tégy úgy, ahogy jónak látod :)

2021. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!