Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom ha a kulturálatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom ha a kulturálatlan vadbarmok beszólnak ha elmegyek mellettük! Van ezzel még más nőtársam is?

Figyelt kérdés

Egyszerűen idegesítenek, a házunkkal szemben van egy kocsma és mindig beszólnak, fütyülnek...már gondoltam rá h leoltom őket vmivel de úgyis tök felesleges :S

Röhej h nem tudok nyugodtan kilépni a kapunkon, mert bámulnak vagy akár a városban sem tudják megállni h ne fütyüljenek.

Ez nekik miért élvezet v miért jó? Úgysincs esélyük akkor miért csinálják? Ezzel egy csajnál sem vágódnak be sztem.


17/L


2010. aug. 25. 14:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Saten és előtte


Nőként tudom, hogy nem kell úgy öltözni. Nekem akkor füttyögtek, szóltak be, amikor melegítőnadrágban, hosszú pulcsiban kutyát sétáltattam. teljesen mindegy, ha fiatal a nő és szebb az ördögnél, akkor építkezés és kocsma előtt elmenni nem kellemes.


Kérdezőnek: egyszerűen ne nézz oda. Nem tudsz mást tenni, mert ha visszaszólsz, akkor jön a " Hú de vad a kicsike..." és a többi hasonló szöveg. Pár év és kiöregszel.

Vagy ha öreg szól be, hogy mit csinálna, akkor mérd végig és közöld vele, hogy olyan vén, hogyha előveszi arra sem emlékszik, hogy mit akart vele csinálni.

2010. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
és ha vki azt hinné h negatív beszólásokat kapok azt kiábrándítom...felőlem dicsérjenek de ne hangosan úgy h zeng tőlük az utca meg h menjek velük ide-oda
2010. aug. 25. 14:21
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez 4. osztályig divat körülbelül :) Ők is csak azért csinálják,hogy egymás között röhögjenek egyet. "Höhööö a Jani hogy fütyült a csajnak hahaha.." kb így :) Egyébként meg a leoltás tényleg nem jó ötlet mivel csak benzinnel locsolnád a tüzet.
2010. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak úgy szórakozásból teszik, h. ne unatkozzanak.
2010. aug. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Költözz el.De lehet hogy oda is utánad mennek,mert te vagy az egyetlen nő a városban aki a piszkos fantáziájuk céltáblája lehet.Te vagy a kiválasztott.Egy bakkhásnő.Dionüszosz lánya.
2010. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én elég sportos felsőtestű srác vagyok, és egyyszerűen rühellem, amikor a hátam mögött sugdolóznak vagy nevetgélnek a telepi lányok :) pedig nem vagyok meleg. Ez nem csak a férfiaknál van meg ezekszerint... Csak hecc, egymás közti jó móka, köze sincs ahhoz, hogy te mennyire jól nézel ki, vagy ilyesmik...
2010. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nincs csúnya nő csak még nem ittál eleget :D
2010. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező, ne értelmi szintezz, hanem értelmezz. Sértődés helyet a mondanivalóra figyelj.


Ha meg akkor is beszólnak ha a pasiddal mész, azt végképp nem értem. Olyankor általában nem szoktak, nem mernek. Legközelebb az egyiknek törje össze az orrát a fiú. Súlyos esetben feljelenthetők zaklatásért, azonban ez a hivatalos macera mindig hosszadalmas és kétes eredményű mint az tudott.

2010. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is beszólogatnak, én egy viszonylag szép, kulturált, jó alakú csaj vagyok. Egyszer odafingottam egy recsegőset nekik:D Rögtön lefagyott az arcukról a kéjes vigyor.
2010. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
tegnap 17:23 neee xD ez komoly? nemááá ááá ez még nekem is fáj
2010. aug. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!