Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék ocsmány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék ocsmány, elhízott, de jófej, művelt, értelmes nőkkel?

Figyelt kérdés
Ocsmány és vékony fiúként csak a hasonló külsejű nőknél van esélyem, viszont eddig az összes ocsmány és kövér nő beképzelt vagy buta volt...nincsenek köztük normális, jófej, értelmes nők?
2021. jún. 12. 22:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Elég ronda vagyok szóval nincs mitől tartania a "leendő barátnőnek" :D mivel nem lesz. :D
2021. jún. 13. 11:50
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Nem azert nem lesz, mert ronda vagy, hanem egy tipikus s*ggfej!

No meg, minden vágya a legtobb nonek, hogy olyannal legyen egyutt, aki csak azért van vele, hogy ne legyen egyedul! Szoval valoban nem kell félned attol, hogy baratnod lesz.

2021. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Pedig pontosan azért nem volt eddig sem mert ronda vagyok. Ha valaki jól néz ki akkor tök mindegy hogyan viselkedik mindig lesz nője.
2021. jún. 13. 13:25
 14/21 anonim ***** válasza:
F*szság! Csak konnyebb erre fognod a szüzesseged, ahelyett, h magadban keresd meg a hibát.
2021. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hibát: ronda vagyok. Amúgy meg volt már nőm, igaz csak 2 hónapig, de volt és nem is volt csúnya.:D És bűnrondákat most is fel tudnék szedni, ha nagyon akarnék..
2021. jún. 13. 15:21
 16/21 anonim ***** válasza:
Ocsmány gebe nem jó?
2021. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Az ocsmány gebe nő nem fog ronda pasival kezdeni...mert ha már vékony akkor fel tud szedni jobbakat is.
2021. jún. 13. 15:31
 18/21 anonim ***** válasza:
A csinos vékony meg a gebe nem ugyanaz. A gebék senkinek sem kellenek, rondábbak még a kövéreknél is.
2021. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hogyne :D Én nem ismerek olyan vékony nőt, aki ne lenne folyamatosan párkapcsolatban...nézhet ki arcra bárhogy. A nőknél a vékonyság olyan adu ász mint férfiaknál az izmos testalkat.
2021. jún. 13. 17:37
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

45 kg.osan csak a csoro, luzer pasik talaltak meg...fekszedtem 30 kg.ot, lett cicim, popsim...egyből jottek az ertekelhetobb pasik is...

Just say.😏

2021. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!