Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok baj az, ha egy huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok baj az, ha egy huszonéves srácnak saját lakása van, de nem egyedül él hanem az egyik szobát kiadja valakinek?

Figyelt kérdés
3(vagyis 2+1) szobás lakásban (külön nyíló szobák) kiadja az egyik szobát egy régi ismerősének. Így nem egyedül él. Ez gond ismerkedéskor? Szívesebben ismerkednétek olyan sráccal, aki teljesen egyedül lakik akár egy kisebb lakásban, vagy ez valami, ami belefér még? Ha ez számít a hálószobák a lakás ellentétes végén vannak és a szex hangok nem igazán hallatszanak.
2021. jún. 14. 10:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
10%

Ennyi erővel anyádékkal is lakhatnál.


Ott is csendben kell szexelni, nem lehet meztelenül kiszaladni a fürdőbe vagy a konyhába, nem lehet mindenhol szexelni, és gondolom ő is hord fel nőt, így már +2 embert kell kerülgetni.

2021. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne baj.

30 eves vagyok, kulfoldon elek, kozosen berlek kertes hazat egy jo tarsasaggal. Egyebkent ha valami, akkor csak a szex miatt bannam neha, hogy nem vagyunk egyedul (felteve, ha jo fej, nyugis, tiszta, rendes a lakotars).

2021. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
igen, zavaró. főleg a szex miatt, na meg akkor nem hozhatsz fel akárkit, mert a laktársad lebuktat, például a tegnapi nő nevén szólítja a mai nőt. ráadásul még be is kavarhat a kapcsolatban, például az új nőd a lakótársadat kezdi zaklatni hogy adjon át neked üzeneteket vagy az új nő a viselkedésedet a lakótárs befolyásának tekinti és menni fog a rinya hogy addig nem fekszik le veled míg ki nem dobod a Bélát. mert remélem az meg sem fordult a fejedben hogy női lakótársad legyen. Béla bombázó barátnője, Béla huga, huga barátnői, osztálytársai épp elég okot adnak majd a féltékenykedésre.
2021. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%

Ha hajlandó lenne kirakni a havert, ha összeköltözésre kerülne a sor, akkor nem zavarna. Ha úgy képzelné el, hogy majd a gyerekeinket is úgy neveljük fel, hogy egy lakótárssal élünk, akkor igen.


Másik kérdés az, hogy épp mivel foglalkozik. Én egyetemista vagyok, a barátom is, ha rá lennénk szorulva, akkor nyugodtan kiadhatnánk egy szobát valakinek a lakásban, ahol élünk, nem lenne gond. Inkább ez, mint valami alja diákmunkát végezni a tanulás rovására úgy, hogy még a munkahelyi lehetőségeinkhez sem ad semmi pluszt (orvosira járunk, nálunk nincs gyakornoki állás és hasonlók és nem kapunk pénzt a gyakorlatokért, mint más szakokon).

Ha viszont dolgozunk és nem szorolunk rá a pénzre, akkor pusztán a társaság miatt nem igényelnék lakótársat és remélem, hogy a barátomnak is elég társaság lennék én (legalábbis otthon). Eleget laktam már koliban, ha egyszer végre dolgozom és "felnőttként" élek, akkor vagy kettesben a barátommal, vagy egyedül szeretnék élni, nem igénylem már, hogy egy idegen (vagy jobb esetben haver) minden sóhajtásomat hallja és rámnyisson a vécén.

2021. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#11,13


Nincs gond, de egyet elmondok. Altalanossagban kijelentheto, hogy azok a nok, akik nem varjak el a pasitol a sajat lakast, azok a megismerkedes utan 1-3 evvel mar kozos, fuggetlen ingatlanban elnek (ketten veszik, ugy konnyebb).

Azok pedig, akik elvarjak, meg 35-40 evesen is ugyan ott tartanak,mint 25-30 evesen, es kergetik, varjak az idealis jeloltet.

2021. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Az onallo ter mindenkinek kell, de latom sokan csak a szexig jutottak. A kapcsolatok harmadik eveben jellemzoen teljesen elhal a szex. Szoval arra a par alkalomra kuldenetek el a joembert? :)


(Nem, en egyedul elek. Jo is igy. De nem csak a szex miatt.)

2021. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha a lakótárs kedves, szintén srác és korban hozzánk közeli. Jobb mintha a szüleivel lakna, az számomra frusztrálóbb lenne.
2021. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat! (Vagyis minden választ.) 27 éves vagyok egyébként. Miután lett a lakás furcsán éreztem magam itthon, mert eddig lakótársakkal laktam és most olyan üresnek hatott, főleg hogy végül 3 szobásat vettünk. Nappali, háló, de most a harmadik szobát kb nem is tudnám minek berendezni. Jó lehet mondani, hogy dolgozószoba, vagy vendégszoba stb, de még a nappali és a hálóm is üresnek hat (letisztult, minimalista), mert nem veszek felesleges 6. szekrényt, 3. asztalt, 4. fotelt hogy ki legyen töltve a tér. A pénz nem jön rosszul, bár enélkül is bőven meglennék anyagilag. Egyelőre 1 éves a szerződésünk, abból még fél év van hátra, aztán meglátjuk. Velem egykorú, normális, régi ismerősöm a srác. Nincs vele semmi baj, csajokat, ismerősöket sem hord fel. Szinte minden hétvégén hazautazik a családjához is.


Ja és igen, ha a barátnőmmel összeköltöznénk ide, akkor felmondanék neki. Eddig 1 lány volt fent nálam néhányszor, mióta ez a helyzet bár vele nem terveztünk komolyan. Őt nem láttam, hogy zavarta volna, de gondoltam megkérdezek szélesebb tömegeket. Látom azért legalább a nők felét zavarná a dolog, szóval valószínűleg ez most egynek elment, de nem hosszabbítunk szerződést.

2021. jún. 14. 16:19
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez tök jó. Van plusz pénz, és plusz egy személyiség, akivel együtt lehet lenni.
2021. jún. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!