Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én mindig is "jókislány"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én mindig is "jókislány" voltam. Viszont már elég régóta van egy olyan dolgom, hogy szeretném:::?

Figyelt kérdés
::: hogy a szexért pénzt kapjak? Soha nem csináltam ilyet. Másnak is van ilyenje?

2021. jún. 14. 13:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Tehát ku.va akarsz lenni.


Persze, sokaknak van "ilyenje", hisz sok ku.va dolgozik világszerte.

2021. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
igen volt ilyenem nekem is.
2021. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Inkább ingyen csinálnám, de akkor legyen kölcsönös minden.
2021. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Nekem olyanom van, hogy valaki adjon pénzt csak úgy. Ne kelljen érte semmit csinálnom.
2021. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Semmi gond. Én vagyok az élő példa, hogy meg van ennek az ellendarabja is. Én valahogy mindig úgy keresek szexpartnert, akinek fizethetek. Ez sem könnyű, mert mindenki vagy felháborodik a dolgon, hogy qrvának nézem, vagy azt hiszi csak viccelek, vagy a ló másik oldalára esik és azt hiszi ilyen helyzetben százezres összegek repkednek (sugardaddy-t keres), míg akit érdekelne is a dolog anyagi része az vagy a szexről hiszi azt, hogy csak egy mezei ürítés, vagy azon háborog, hogy azért pár apró elvárásom mégiscsak van ilyen tekintetben.

Kemény az élet ..... kénytelen vagyok a rosszlányoknál maradni.

2021. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%
A helyedben jól meggondolnám a dolgot. Ismertem hivatásost (nem a kuncsaftja voltam hanem a haverja), és amiket elmesélt azt nem kívánom senkinek. Nem véletlenül tartott magánál nyolc-tíz üveg gin-t... Plusz. Ha van egy tipikus okádékfejű erőszakos, személyi higiéniát hírből sem ismerő pacalarcú, akkor azzal is le kell feküdj (vagy sok szerencsét az elküldéséhez). Biztosan ezt akarod? Biztos erre vágysz? Mert szerintem nem.
2021. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Okosabb vagy mint a legtobb nonemu mert ok csak FB es IG lajkokert aruljak a testuket
2021. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

4-es

Köszi. :) Jót röhögtem.

2021. jún. 15. 08:40
 9/24 A kérdező kommentje:

6

Félreérthető voltam nyilván. Nem akárkivel feküdnék le. Egy emberrel. Pénzért. De rájöttem, hogy reménytelen. Nyilván megmondaná, hogy milyen legyen a frizurám, a sminkem, a ruhám, a bugyim. És hogy milyen pózt akar. És ki tudja, talán hozná a haverját is. (Ami teljességgel kizárt.) Szóval nem fog ez menni.

Sugarbaby meg már nem lehetek, mert öreg vagyok hozzá.

Nincs sugarközépkorúnő kategória?

2021. jún. 15. 08:43
 10/24 A kérdező kommentje:

5

Szomorú, valóban.

2021. jún. 15. 08:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!