Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lepras lennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves mozgássérült srác vagyok. 2 hónappal ezelőtt egy lány segitett a boltba pakolni. Most ráirtam a Facebookon megköszöntem,hogy segitett irta is hogy szívesen. Utána semmit nem válaszolt. Ennyire lepras vagyok? Komolyan mar egyszerűen elegem van a mai világba mindenki azt hiszi,hogy örökké egészséges lesz? Nincs egyetlen barátom sem. Aki felé nyitottam pár éve arra nem volt hajlando,hogy elhivjon a szilveszteri bulira. El vagyok keseredve es egyre jobban latom,felesleges igy élni szamkivetett vagyok az emberek számára.
2021. jún. 14. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
De mit kellett volna írnia? "Szaladok is leszopni téged!"?
2021. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem nem ezt mondtam. Egy teljesen normalis kerdes volt erre sem hajlando válaszolni. De már feladom többet biztos nem irok senkinek nem fogom megalázni magam.
2021. jún. 14. 14:36
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, erre feliratkoztam én is. 😃 kíváncsi vagyok
2021. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek téged. Kedves volt, segített, megköszönted. Itt vége a történetnek, minek kellett volna következnie szerinted?

Nincs egyetlen barátod sem. Gondolkozz el rajta, hogy miért van ez így és utána járjál el társaságba, ismerkedni, haverkodni.

2021. jún. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az is sok lenne, ha rámírtál volna segítség után. Sajnos szinte mindig arra megy ki a "helló, szeretnék barátkozni", hogy az illető ismerkedni szeretne. Vagy egyenesen ágyba vinni a másikat. Ha te nem is, sajnos már erre számít az ember lánya :/


Most a csaj helyébe képzelem magam - látok valakit, akinek sokkal nehezebb elvégezni egy olyan tevékenységet, ami nekem egy mozdulat. Szívesen segítek, hiszen semmiség.


Utána kicsit gyanús (lásd az első bekezdést) hogy ugyanez a pali - mozgássérültség ide vagy oda - "levadászik" facsén (hacsak nem adta meg, akkor fura hogy nem válaszolt)


Amúgy csak ennyi volt a beszélgetés? "Köszi" - "Szívesen"?

2021. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire kellett volna még válaszolnia? Válaszolt, hogy szívesen. Vitted tovább a beszélgetést vagy pedig várod a sült galambot? 🤔
2021. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mar belatom nagyon mod felesleges volt. Mozgasserult pali. 5x mutottek 3x alltam fel a kerekesszekbol meg 54cm a karom. 2x volt sulyos sebfertozesem egyik majdnem a labamba kerult. Ezert nincsenek barataim. Mert mentalisan erosebb vagyok naluk. Egyebkent barki kerulhet ilyen helyzetbe csak ezt az emberek nem veszik figyelembe.
2021. jún. 14. 14:45
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Akkor se írogatnék csak úgy, ha egy teljesen egészséges ember írna rám. Ha bejön a személyisége, jól tudunk beszélgetni, akkor igen.


Ne kend a mozgássérültségedre a problémát.

2021. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

A világ nevében is elnézést kérek, hogy nem a lábaid előtt hever a világ összes embere, és nem a te kívánságodat lesi az összes ember.


"Mentálisan erősebb vagyok náluk"


Haha vicces vagy, biztos, aki mentálisan erősebb mindenkinél, az GYK-ra panaszkodik, hogy nem ír neki vissza egy lány, meghogy nem hívják a barátai bulizni :D


Ez egy mentálisan erős ember ismérve hahahahahhaa.

2021. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van kinevettelek, bizony ám, méghozzá azért mert elvárod, hogy az emberek leboruljanak előtted, és a kegyeid keressék, ami most is nevetséges hahahahahaha.


Meg amúgy is kit érdekel, hogy 54-es a kezed? A stíludosból kiindulva az IQ-d sem magasabb szerintem, lehet inkább ez a baj forrása.

2021. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!