Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire lepras lennek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves mozgássérült srác vagyok. 2 hónappal ezelőtt egy lány segitett a boltba pakolni. Most ráirtam a Facebookon megköszöntem,hogy segitett irta is hogy szívesen. Utána semmit nem válaszolt. Ennyire lepras vagyok? Komolyan mar egyszerűen elegem van a mai világba mindenki azt hiszi,hogy örökké egészséges lesz? Nincs egyetlen barátom sem. Aki felé nyitottam pár éve arra nem volt hajlando,hogy elhivjon a szilveszteri bulira. El vagyok keseredve es egyre jobban latom,felesleges igy élni szamkivetett vagyok az emberek számára.
2021. jún. 14. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit veszített a lány, hogy nem írt vissza...
2021. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékkal élőként mondom, hogy nagyon creepy ráírni vadidegenekre csak azért, mert segített egyszer a boltban. Nekem is segítenek, átkísérnek a zebrán, elmondják hanyas busz jön stb, mégse írok rájuk a Facebookon. Ottaz adott pillanatban megköszönöm és kész, vége a történetnek. A válaszadiból pedig nem csodálom, hogy egyedül vagy. Nyilván élőben is hasonló elviselhetetlen megkeseredett személyiség vagy, mint amit itt előadsz.
2021. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja segített. Te meg rá írtál, hogy köszönöm, amit valszeg akkor is mondtál neki személyesen, amikor éppen segített neked.


Ha jobban belegondolsz, nagyon furanak tűnhetett a csajnak ez az egész, főleg ennyi idő után.

2021. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy mi a pontos sztori, de tényleg baromira fura, ha két hónap után rámírna valaki egy ilyen apróság miatt. Lehet hogy nem is emlékeznék már rád - szívesen segítek másoknak, nem nagy dolog.


Ha mondjuk megmentettem volna az életed vagy ilyesmi, akkor érthető lenne az ekkora hála, de pár perc pakolásért már fura újra megköszönni (Ahogy #20 is mondta, nyilván megköszönted a helyszínen is. Illetve ha nem, akkor 2 hónap után már minek)


Mintha valami fanatikus, érzelmileg kiéhezett ember lennél, akinek egy öt perces pakolás lenne élete legszebb pillanata.


Gondolom csak a segítség apropóján akartál ráírni, de így azért "gyanús", ne így csináld.

2021. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan egészséges srácokat is utasítanak vissza kb minden nap így… már az is aranyos volt a lánytól, hogy először válaszolt. Nem várhatod el az emberektől, hogy akarjanak veled ismerkedni, ez mindenkinek saját döntése.
2021. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
98%

Sértett vagy és olvasni is rossz azt a sok keserűséget, dühöt és egyéb negatív érzelmet ami minden sorodból csöpög.

Nem azért nem barátkoznak veled, mert "mindenki azt hiszi, hogy örökké fag élni" hanem mert egy negatív, önsajnáltató, mindeközben önajnározó, befordult ember vagy, aki magaslóról beszél idegenekkel és mindent is jobban tud. Miért kéne, hogy barátkozzanak veled? Mert mozgás sérült vagy és jár? A többi emberrel se azért barátkoznak mert egészséges, hanem mert jó társaság. Te annak tartod magad?

2021. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen összefüggéstelen a mondandód és a gondolatmeneted továbbra is.


Kezdd előlről, mert érthetetlen!


Tehát 2 hónapja (!) tett valaki érted egy egyszerű kedvességet. Biutos vagyok benne, hogy akkor is megköszönted neki. Ebből nem kell sehova se kiindulni, mert alap emberi dolog,hogy próbálunk segíteni azoknak, akiknek szükségük van rá. De most mi a szart gondoltál 2 hónap után?? Én kb arra nem emlékszem, hogy múlt héten mit csináltam... teljesen érthetetlen, hogy mi a francot akarsz 2 hónap után egy ismeretlentől, mert egyszer segített puszta jóindulatból, emberiségből. Semmilyen vonzalmi dolog nincs ebben. Persze lehet, de 2 hónappal egy kb jelentéktelen esemény után bármit elvárni..!? Tehát mi van?? Aut gondolod, hogy az elmúlt 2 hónapban rólad álmodozott?? Mert nem, nagyon nem!! Kilépett a bolt ajtaján, és már el is felejtett... esetleg még büszkén gondolt magára pár napig, hogy segített egy kedves mozgássérültnek, és hogy megvolt a napi hőstette. De ez meg már nem rólad szól, hanem a saját kis lelki világáról.

2021. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!