Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az a fiatal csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a fiatal csajoknak, hogy ki tesznek mindent és ledegradálják maguk egy útszéli szintjére?

Figyelt kérdés

Kérdésemet az utóbbi napok nagyvárosi létem ihlette, ahol szinte az összes fiatal csaj hiányos öltözékben flangált. Elhiszem hogy meleg van, de a segget félig takaró nadrágok helyett egy térdig érőben sem gyulladnátok fel, illetve a cicivillantós trikók helyett is vannak vékony, hosszú darabok.

Mi ezzel a céljuk a csajoknak, ennyire egoista és exhibicionista mindenki, hogy okvetlenül rá figyeljen mindenki? Főleg az a szomorú amikor ilyen 15 alatti kislánykáknak van kinn mindene.



2021. jún. 14. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:

*10

Vicces vagy, hogy próbálod magyarázni mennyire normális a paráználkodás. Biztos te is ilyen kirakat liba vagy. A férfiaknak is melegük van, mégsem mászkálnak alsónadrágban.

Magyarázd meg, hogy akkor miért kell kipakolni mindent?


*11

úgy is, vagy éppen ismerősök, szülők, barát, szomszéd, stb által.

2021. jún. 14. 21:40
 12/65 anonim ***** válasza:
60%

"A férfiaknak is melegük van, mégsem mászkálnak alsónadrágban."


Nekem nyáron Görögországban baromi melegem volt. Elmentem egy nudista strandra, és egy szál farokban úszkáltam. Ilyenkor mi van?


Egyébként én életemben nem láttam még bugyiban járkáló lányokat Budapest utcáin.

2021. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
63%

#12: paráználkodás? Te valami valláskárosult vagy?

Amúgy a vallásosoknál a paráználkodás NEM ezt jelenti.

2021. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:

A nudista strand az más műfaj, ne keverjük ide. Ott szabad meztelenkedni.

A segget félig takaró nadrág nem a bugyi, hanem az a picsanadrág ami alig takar többet, mintha bugyiban lenne.


[link]

[link]

2021. jún. 14. 21:52
 15/65 anonim ***** válasza:
54%

"úgy is, vagy éppen ismerősök, szülők, barát, szomszéd, stb által."


Aki barátnak tartja magát, az nem r*bancozza le a másikat, vagy onnantól nem barát. Az, hogy az ismerősök meg a szomszédok (gyakorlatilag vadidegenek) mit szólnak, kit érdekel? Felnőtt emberek esetében az, hogy a szülő mit szól, szintén kit érdekel?

2021. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
57%
#15: és mondd csak, neked puskát tartanak a fejedhez, hogy odanézz?
2021. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
55%

"ami alig takar többet, mintha bugyiban lenne."


Mondjuk éppenséggel, a lényegét, a nemi szervét takarja (sőt még a segglyukukat is. Az meg, hogy a segge legalja kint van, hadd legyen már a magánügye.)


Adok egy tuti tippet:

Ha nem tetszik, akkor NEM NÉZED. jön veled szemben egy lány, és elfordítod a fejed. Ilyen egyszerű. Ha ez sem segít, akkor költözz el Iránba, vagy Szaud-Arábiába!

2021. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
63%
Ugye tudod, hogy nincs olyan szó, hogy "ledegradál". Olyan van, hogy "degradál". Továbbá az igekötők első szabályának nézz utána ("kitesznek")
2021. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:

*18

Naná hogy elfordítom a fejem, nem fogok mindenféle exhibicionista ribizlinek az egóját növelni. Épp ez a céljuk, persze eddig ezt még senki se vallotta itt be.

*19

Bekameráztál, vagy honnan tudsz mindent? Jó hányást.

2021. jún. 14. 22:03
 20/65 anonim ***** válasza:
57%
Marhára érdekli a fiatal jócsajokat hogy egy frusztrált kis görcs 30 körüli szűz incel minek tartja őket. Az se érdekli őket hogy a világon vagy. Sose kaphatnál meg egy nőt se, se fiatalt, se idősebbet úgyhogy további jó kesergést 😄
2021. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!