Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az a fiatal csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a fiatal csajoknak, hogy ki tesznek mindent és ledegradálják maguk egy útszéli szintjére?

Figyelt kérdés

Kérdésemet az utóbbi napok nagyvárosi létem ihlette, ahol szinte az összes fiatal csaj hiányos öltözékben flangált. Elhiszem hogy meleg van, de a segget félig takaró nadrágok helyett egy térdig érőben sem gyulladnátok fel, illetve a cicivillantós trikók helyett is vannak vékony, hosszú darabok.

Mi ezzel a céljuk a csajoknak, ennyire egoista és exhibicionista mindenki, hogy okvetlenül rá figyeljen mindenki? Főleg az a szomorú amikor ilyen 15 alatti kislánykáknak van kinn mindene.



2021. jún. 14. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
40%

Azt nem értem, miért jó egy vastag farmerbugyiban pállani a 35 fokban a lenge szoknyák helyett.


Mint ahogy a full műszál feszülős topok helyett is kellemesebb (sőt, szexibb) egy lenge blúz.

2021. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
27%
Az én lányom, ha véletlenül lesz nem fogja magát mutogatni mert gyorsan elköszönünk egymástól.
2021. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
49%

"Az én lányom, ha véletlenül lesz nem fogja magát mutogatni mert gyorsan elköszönünk egymástól."


Na a gyerekvállalást is jogosítványhoz kötném...

2021. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
34%
Ha kap egy normális neveltetést akkor, tudni fogja nem kell a fél városnak is látni mindenét. Igen jöhet a jogsi;)
2021. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
58%
jajj nem fogok hülyékkel leállni veszekedni, ne haragudj!
2021. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!