Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az a fiatal csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a fiatal csajoknak, hogy ki tesznek mindent és ledegradálják maguk egy útszéli szintjére?

Figyelt kérdés

Kérdésemet az utóbbi napok nagyvárosi létem ihlette, ahol szinte az összes fiatal csaj hiányos öltözékben flangált. Elhiszem hogy meleg van, de a segget félig takaró nadrágok helyett egy térdig érőben sem gyulladnátok fel, illetve a cicivillantós trikók helyett is vannak vékony, hosszú darabok.

Mi ezzel a céljuk a csajoknak, ennyire egoista és exhibicionista mindenki, hogy okvetlenül rá figyeljen mindenki? Főleg az a szomorú amikor ilyen 15 alatti kislánykáknak van kinn mindene.



2021. jún. 14. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
44%
De nem kellenek nézések meg elismerés, te kangörcsös nyomorék. Tudom, hogy mint pöcsös, úgy vagy nevelve, hogy a világ körülötted forog, és mindenki csak te figyelmedet akarja, pedig nem. Le vagy szarva. Nézd a telefonodat, vagy maradj otthon. Ne idegeskedj, nyugodj le.
2021. jún. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

#35

Látom felhúztam az agyad (helyét) és fordítva ülsz a lovon:

"úgy vagy nevelve, hogy a világ körülötted forog, és mindenki csak te figyelmedet akarja."

Ez pont a magadfajta, hiányos öltözékű ribizlikre igaz, hiszen ha nem így lenne, akkor felöltöznétek.

Én például ki vagyok gyúrva amolyan Dávid-szobor jellegűre, de eszem ágában sem lenne S-es izompólókban tennem az eszem, mert a testes, csöcsös nőkkel ellentétben nem vagyok felszínes, magamutogató majom.

Amúgy mivel top pasi vagyok, ezek a rongyok pont a figyelmemet akarják, de én pont azt szoktam tenni, amit javasolsz: gyorsan elfordítom a fejem és a telefonomat nézem. Szinte már komikus hogy ezen hogy felháborodnak, aztán látom a szemem sarkából hogy a közelembe férkőznek és kelletik maguk. Majd szétveti őket a düh, hogy leszarom őket, engem meg a röhögés, hogy milyen szánalmasak.

2021. jún. 15. 02:38
 33/65 A kérdező kommentje:
Kivételt akkor szoktam tenni persze, amikor egy éjszakás szexre vágyom. De ez már egyre ritkább, kinőttem az ilyesmit.
2021. jún. 15. 02:40
 34/65 A kérdező kommentje:

Különben is, ha "nem kellenek a nézések meg az elismerés" akkor minek nyomultok seggestül, mellestül? Na ez amit még nem magyaráztatok meg!!!!, mert nem is tudtok. Azért ribiskedtek így, mert, téged idézve "úgy vagytok nevelve, hogy azt hiszitek a világ körülöttetek forog, és mindenki csak a ti figyelmeteket akarja." Ami sajnos össze is jön a sok nyálcsorgató, lúzer szüzike pasi miatt.

Azzal meg ne gyere megint hogy melegetek van, mert ezt már túltárgyaltuk. Lásd fentebb linkelt ruhadarabok.

2021. jún. 15. 02:46
 35/65 anonim ***** válasza:
33%

33-as vagyok (a pontozáson jót röhögök).

Még mindig nem vagyok ribi, és nem gondolom, hogy körülöttem forogna a világ. Jól esik az elismerés és a kulturáltabb fajta bámészkodás is, de nem kell mindenkié, és marhára nem érdekel, ha valaki elfordítja a fejét vagy felháborodik rajtam. Azért veszek fel mondjuk rojtos minishortot mert tetszik, pont úgy, ahogy pl. az apróvirágos térdig érő egyeruhák is. Ilyen rohadt egyszerű.

Nyári sétákhoz, Balatonnál flangálni, vagy akár kirándulni teljesen megfelelő az ilyen rövidnadrág.

És de, a meleg szempontjából sokkal nagyobb megkönnyebbülést ad, mint egy térdnadrág (nekem onnantól, hogy térdig ér, majdnem ugyanaz ilyen szempontból, mint a hosszú nadrágok), ami ráadásul sz.arul is néz ki.

2021. jún. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
19%

#9: "A köztulajdon jelleg a magatokfajta farokvezéreltek agyába van beleragadva, mint titkos vágy, de ez attól még nincs így, ha nem hiszed, üss fel akármilyen jogszabálygyűjteményt."


Szóval ha valaki durván megerőszakolja őt és esetleg valami bantunéger, aki még maradandóan meg is harapdálja, mint rituális szokás, akkor utána ha a bantunégert elkapják a térfigyelő kamerák felvétele alapján és kap valami - akármilyen - büntetést, attól a nő számára visszaforog az idő kereke? Visszacsinálódnak a sérülései?


Esetleg egy életre benne lesz, hogy valaki durván megdugta őt?


És tudom, a ti női statisztikátok alapján a migránsok békések, szóval nyugodtan képzeld el hetero fehér férfivel, hiszen úgyis azok a csúnyagonoszok. Akkor változtat valamin a dolog, ha őt akár élve feldarabolják is? A nő számára semmissé válik a cselekedet?

2021. jún. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
17%

#25: "Csak úgy mondom, hogy ez a nyomorult a múltkori kérdésében azt taglalta, hogy a szex gumival nem számít szexnek:DDD"


Miért, annak számít? Attól, hogy te ilyen betegség-fóbiás vagy, vagy csak savanyú a szőlő és csak fizetős jut, aki nem fekszik le veled gumi nélkül (maximum az útszéli, de azt meg te nem akarod) attól még ha a gumi választja el a kettőtök nemi szervét az olyan, mint mikor az urológus csaj nyúl fel a s...ggedbe gumikesztyűben. Azt is prosztatamasszázsnak fogod fel?


Eközben más már 18 alatt megélt olyanokat, hogy egy nő kinyalja az ánuszát, esetleg bele is pisilt a szájába.


Más meg diplomás mérnökként csak gumiban szexelt és esetleg 1-2 barátnője volt, aki engedte neki gumi nélkül és rettegett a csaj, hogy nehogy véletlenül teherbe essen tabi mellett.


Nem tudom irigyelni az ilyen embereket.

2021. jún. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
58%

"Én például ki vagyok gyúrva amolyan Dávid-szobor jellegűre, de eszem ágában sem lenne S-es izompólókban tennem az eszem, mert a testes, csöcsös nőkkel ellentétben nem vagyok felszínes, magamutogató majom.


Amúgy mivel top pasi vagyok, ezek a rongyok pont a figyelmemet akarják, de én pont azt szoktam tenni, amit javasolsz: gyorsan elfordítom a fejem és a telefonomat nézem. Szinte már komikus hogy ezen hogy felháborodnak, aztán látom a szemem sarkából hogy a közelembe férkőznek és kelletik maguk. Majd szétveti őket a düh, hogy leszarom őket, engem meg a röhögés, hogy milyen szánalmasak."



Komolyan beteg vagy 😂😂 Szerencsétlen kis incel lúzer, álmodozz csak 😂😂

2021. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
37%

"Szinte már komikus hogy ezen hogy felháborodnak, aztán látom a szemem sarkából hogy a közelembe férkőznek és kelletik maguk. Majd szétveti őket a düh, hogy leszarom őket, engem meg a röhögés, hogy milyen szánalmasak."


Azta bajok vannak. Anyád cseszett el ennyire?

2021. jún. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
41%

Én mindif azt mondon, ha a férfiaknak lenne takarodó, hogy bizonyos időközönként nem mehetnek utcára, akkor vennék csini ruhákat és nyugodtan hordanám őket.


Az ilyen álmodozó incelek annyira szeretnék azt hinni, hogy számítanak. Ez a "direkt elkapom a fejem" meg ugyanolyan feltűnő, mint a bámulás. Mint a dagadt gyerek, aki nem bírja nézni a sütikéket, mert mind befalná.

2021. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!