Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az a fiatal csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az a fiatal csajoknak, hogy ki tesznek mindent és ledegradálják maguk egy útszéli szintjére?

Figyelt kérdés

Kérdésemet az utóbbi napok nagyvárosi létem ihlette, ahol szinte az összes fiatal csaj hiányos öltözékben flangált. Elhiszem hogy meleg van, de a segget félig takaró nadrágok helyett egy térdig érőben sem gyulladnátok fel, illetve a cicivillantós trikók helyett is vannak vékony, hosszú darabok.

Mi ezzel a céljuk a csajoknak, ennyire egoista és exhibicionista mindenki, hogy okvetlenül rá figyeljen mindenki? Főleg az a szomorú amikor ilyen 15 alatti kislánykáknak van kinn mindene.



2021. jún. 14. 21:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

#39, 40 és 41

Hidegen hagy, ha nem hiszitek el hogy jóképű pasi vagyok csúcsra kidolgozott testtel. Ti biztos valami igénytelen dagi rondaságok vagytok, azért frusztrálódtok itt az irigységtől. Meg felszínesek és ostobák, mert azt hiszitek hogy ha valaki ekézi az alulöltözött kis ribiket, akkor az csakis valami álmodozó, szerencsétlen kis lúzer lehet. Általánosítás a köbön. Az ilyen incelek pont hogy nyálcsorgatva bámulják őket, míg a magamféle adoniszokat hidegen hagyják, sőt egyeseket bosszanthat is így 30 felett, érettebb gondolkodással. Bevallom, a 20-as éveimben engem sem zavartak, amikor a strigulák növelése volt a szempont.

A folytonos bámulás, jelküldözgetés, közelembe férkőzés majd teperés igenis zavar. Pont úgy vagyok vele mint a női modell megfelelőim. Rettentő zavaró tud lenni, hogy mindenki bepróbálkozik, hogy én vagyok mindenhol a nők fókuszában. Egy férfinek is lehet tartása, csak ez bántja a női egót ha egy jópasi lefossa őket.

#51

"képtelenek vagytok reálisan felmérni a körülöttetek lévő világot a hormonjaitok miatt"

Összekevered a nőkkel. Ez pont rájuk igaz, különben feltudnának öltözni.

"A kislányokat meg ne nézegesd, te pedofil dög."

Akkor öltözzenek fel te IQ bajnok. Amilyen gyorsan csak lehet elnézek, mert sokkoló szokott lenni a látvány hogy 10-11 éves seggek és fejletlen, de kipakolt csöcsökbe botlok.

2021. jún. 15. 21:14
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon a többségnek nem jó, de rövidtávon úgy tűnhet nekik, hogy igen. Most őszintén, a korosztályukban melyik csaj a népszerűbb a pasik körében? A visszafogott takaros, vagy az, amelyikről a legkönnyebben elhiszik, hogy letolja a bugyit? Hát inkább az utóbbi, azoknak a seggét nyalják a niceguyok is, kivéve, ha a visszafogott takaros csaj szépségkirálynő külsejű. Nyilván, ha hetero, akkor szeretne tetszeni a srácoknak. Ha nem lenne a k...s kinézetre kereslet, nem lenne ennyire divatos.
2021. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
81%

"Hidegen hagy, ha nem hiszitek el hogy jóképű pasi vagyok csúcsra kidolgozott testtel."


Jajj de jót nevettem:D Még ilyet kérlek!!!

2021. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
53%
Ha a tinisrácok jelentős része nemcsak a minik...kkal lenne kedves potyanumera reményében, nem lenne ez ekkora divat.
2021. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

Miután az elmúlt héten több kant lehetett látni egy szál semmiben az utcákon, boltokban, sőt tömegközlekedési eszközökön vergődni, ezért nagyon szeretném ha kussolnál kérdező :D


A csöcseitek kitétele mellett ráadásul gyomorforgato a szagotok is így a melegben, ami valahogy erősebb ruha nélkül. Egy nő mellett el lehet úgy menni, úgy ne kövesse több méteres testszag-aura, ti viszont amellett hogy nem adtok annyit magatokra, hogy felvegyetek egy trikót, még annyira sem adtok magatokra, hogy az évszaknak megfelelően tisztálkodjatok.


Nem degradalo egy disznó szintjén lenni? Nem? Gondoltam...

2021. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
88%
Erre van igény(ük).
2021. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a nők ezt hogy csinálják, hogy szinte sose büdösek, még ilyen nagyon melegben is? Én meg hiába tusolok,dezodorálok, parfümözök, 5 perc trolizás nem klímás járművön és olyan büdös tudok lenni az izzadtságtól, mint a dögkút.
2021. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
33%

Aki krvának öltözik, az ne csodálkozzon, hogy annak nézik.


Az emberek sajnos először a külső alapján ítélnek.


Amúgy nekem is elegem van a pörsenéses, narancsligetes combok és félsggek látványából, de majdcsak vége lesz a nyárnak és felöltöznek.

2021. jún. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
58-as vagyok: mindezt nőként írom.
2021. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért jó nekik, én speciel, jobban érzem magam a lenge, vékony, hosszú darabokban.
2021. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!