Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha talalkozom vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha talalkozom vele?

Figyelt kérdés

Beszelgetek mar nagyon reg ota egy lannyal, aki messzebb el. Jovo heten jon el hozzam, nem azert, higy velem talalkozzon, hanem egy baratnojetol hoz el valamit, de mondta, hogy talalkozzak vele.

Sajnos a lany nekem abszolut nem erdeklodesem, kedves, aranyos, de nem szeretnek tole semmit. Alig irok neki vissza sokszor. Ezzel probaltam vele ereztetni, hogy nem kellene eroltetni, de nem veszi a lapot. Tudom kocsogseg meg minden, mert “jatszadozom vele”, de nem is volt szivem megmondani neki. Tok jol ellettem volna vele ilyen neha neha irogatunk, aztan most hirtelen talalkozni akar.

Oszinten szolva nem is tudom milyen programot lehetne kitalalni. Szerintem 1-2ora lenne az egesz, de nem akarom elvinni “randizni” csak valami idotoltest jo lenne szervezni. Szerintem o azert tobbet gondol, mert elegge tapasztalatlannak tunik (azaz nem volt sosem baratja, nem igazan ismerkedik, stb)

Csunyan szolva nekem kepek alapjan egyaltalan nem is tetszik, szoval ha akarnek sem tudnek vele komolyabbat gondolni. Szemelyisegre is irasban elegge furanak tunik. Fura dolgokat kerdez, nem mert eddig semmi szemelyeset, a semmirol beszeltunk eddig nem tudom 4-5 honapot

En 19/f of 18/l


2021. jún. 16. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hoztad magad ilyen helyzetbe, ha nem szimpatikus meg furanak gondolod, akkor mar az elejen le kellett volna allitani ezt az egesz beszelgetosdit. :D Most meg szerintem udvariasan mondd el neki, hogy nem akarsz vele talalkozni es mar beszelgetni sem akarsz vele tobbet, mert igy meg tobbet fog belegondolni a dologba
2021. jún. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha. nem tetszik kulsore, a szemelyiseget is furanak tartod es nem akarsz tole semmit, akkor miert is beszelgetsz vele mar lassan fel eve?!


szerintem ennyi dumalgatas utan mar eleg furan venne ki magat, ha egyszercsak kozolned a semmibol, hogy amugy nem jon be es kioffolnad, meg gyanitom, ehhez amugy sincs batorsagod. szoval szerintem fuss ossze vele egy orara, igyatok meg valahol egy kavet/italt vagy egyetek egy sutit, akarmi. aztan meg az is lehet, eloben jofej lesz, de ha nem, akkor tali utan megirhatod neki, hogy nem egymast keresitek es kesz.

2021. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
öl meg magad te fasz ilyen kis búzik miatt szedek antiepit
2021. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sztori vége nagyon tetszik. A semmiről beszéltetek hónapokig. Hát akkor minek találkozol vele? Mond meg neki, hogy nem érzed a kapcsolatotokat olyan intenzívnek, hogy találkozzatok.
2021. jún. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De tenyleg a semmirol. Sokszor, ha nem irok neki vissza 1-2 oran belul, azzal csesztet, hogy sose valaszolok, mas lanyokkal beszelek (ami nem igaz), vagy a “rajnongoimmal”, mert neki van 200insta kovetoje (vagy meg annyi sem) nekem 1000+
2021. jún. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!