Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hogyan képesek kiválaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan képesek kiválasztani a rengeteg jelentkezőből a megfelelő férfit ha szinte minden férfi hazudik arról hogy ki ő valójában?

Figyelt kérdés
Én egyre jobban azt tapasztalom hogy sehogy .

2021. jún. 18. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem hibáztatsz, süt belőled a sértettség. :)

De legalább a "37F incel" hülyegyerekkel egymásra találtatok. :)

2021. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
59%
A legfideszesebb férfit választom.
2021. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
100%

"Egész életemben azt a nőt kerestem akivel leélhetem az életem."

Nem felelt meg az első szembejövő konszolidált nénike? Mit nem mondasz.

A lányok is így vannak vele.

2021. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a tökéletes a helyes a jó pasi

Úgyhogy ez is hülyeség

Aki nekem Bejön és álmaim pasija, más nő szóba sem állna vele

Ha meg így lenne akkor nem lenne a közmunkás kis Józsinak meg a gyári melós Zolkának sem barátnője

2021. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:

Az lehet, de míg nekem nem csak a Victoria Secret modell jöhet szóba, sok nőnek szinte csak a Férfi modell kategória.

Kicsit mintha eltolódott volna az egyensúly :)

2021. jún. 18. 09:44
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem tolódott el, csak egy élhetetlen kváziincel nice guy vagy, aki nem érti, miért nem kell a nőknek ez a FŐNYEREMÉNY.

Emiatt idióta elméleteket gyártasz a nőkről, mert be vagy sértődve.

2021. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván

Én is csak férfi modellekkel látok minden csajt 🤷‍♀️

Kimegyek az utcára nem is látok senkit csak modelleket😱

2021. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
Értem,én tévedtem,elnézést kérek :)
2021. jún. 18. 09:51
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

#31-es idaig a nap legszanalmasabb hazudozos incele😂😂😂


‘kis falusi leany’ baratnojevel, aki nem tud tinderre se regisztralni, aha.. es MINDEN pasit jobbra huz, hogyne.

2021. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
100%

1. Rengeteg jelentkező nem minden nőnél van. Ez inkább csak ilyen incelfantázia. Inkább csak az átlag felettieknél kezdődik, ás ott sem mindegy, hogy milyen a nő öltözködése, kisugárzása (a kifejezetten nyuszi, nagyon introvertált, "szar az életem" kisugárzású nőkre meg a nagyon konzervatívan öltözködőkre nincs akkora kereslet)... max. ha a tényleg vállalhatatlan kategóriát is jelentkezőnek számoljuk. Mert 150 kilós mocskos bőrű golyófej, koszos rajcigány, nagyapám korú csöves, alkesz, látványosan "csak szex kell, és ráfanyalodom a szerintem rondára is" pasi és társai minden nőnél próbálkoznak, de azért értelmes nő nem veszi őket opciószámba sem.

2. Vannak dolgok, amiket, ha az ember nem teljesen hülye, már az ismerkedés során meglát, és az alapján tud szűrni az elsőre értelmes opciónak tűnő pasik között is. És most korlátozódjunk tényleg csak a belsőre (mert az is tök normális indok, hogy "egy picit sem vonzódom hozzá", de az sok férfi szerint fertő, hogy egy nő egy számára vonzó partnert akar). Nem ismer alapvető illemszabályokat, bunkó, önző, egybites humora van, más nőket bámul stb. Vannak dolgok, amik nyilván később derülnek ki, és azért nem mindenki ugyanolyan jó emberismerő.

3. Az, hogy valakinek befuccsol később egy kapcsolata, nemcsak amiatt lehet, hogy az elején nem választott jól. Bármennyire is tartja magát az a mondás, hogy "jaj, az ember nem változik"... de, van olyan eset, amikor igen. Traumák hatására meg tud úgy változni valaki, hogy az már nem annyira vonzó a másiknak. Olyan is előfordul, hogy egy bizonyos életszakaszban megismerkednek, akkor oké minden, aztán meg egy másik életszakaszban már nem passzolnak annyira egymáshoz (pl. amikor mindketten csak dolgoznak, tök oké a kapcsolat, ha meg már van gyerek, akkor olyan dolgok is előbukkanhatnak, amik előtte nem voltak a kapcsolat szempontjából relevánsak, sőt nem is jelentek / jelenhettek meg - pl. hogy kezeli a férj, ha a feleség szülés utáni depresszióban szenved; ki szerint mi az igazságos házimunka-felosztás egy adott helyzetben, ha anyuci még otthon van a gyerekkel stb.); nyilván egy új baráti társaság vagy munkahelyi közeg is befolyásolhatja az ember személyiségét.

(volt itt pl. azt hiszem, talán 1 éve egy kérdés, hogy a pasinak a felesége bekerült egy új munkahelyi közegbe, rájött a közösen töltött idő alatt, hogy neki nagyobb igénye lenne kimozdulni, étterembe járni, rákapott a lekvárfőzésre stb., a pasi meg panaszkodott, hogy hát ő nem így ismerte meg, és neki ez így nem jó, hogy nem otthon mókolgatnak valamit együtt / tévézgetnek, mert így ismerte meg)


Szóval - az értelmesebbje, ha egyáltalán van választási lehetőség, akkor mérlegel, és reménykedik, hogy jól dönt.


De fordított esetben meg kíváncsi lennék, hogy a férfiak meg mi alapján döntik el, hogy kihez mennek oda smúzolni meg ismerkedni (mert a többség közülük sem ad esélyt az átlagosabb vagy picit csúnyább nőknek, meg azért nem az egész városnál próbálkozik)... mert egy rossz kapcsolat két főn áll.

2021. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!