Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hogyan képesek kiválaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan képesek kiválasztani a rengeteg jelentkezőből a megfelelő férfit ha szinte minden férfi hazudik arról hogy ki ő valójában?

Figyelt kérdés
Én egyre jobban azt tapasztalom hogy sehogy .

2021. jún. 18. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
Aki legjobban tetszik
2021. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem kell szerelmet hazudni/erőltetni és összejönni olyannal, akivel két mondatot beszéltél. Nyugodtan meg lehet ismerni a másikat, lehet barátkozni, találkozgatni, beszélgetni (a "rengeteg" jelentkező többsége mellesleg ennyi erőfeszítést sem érdemel részemről, mert messziről ordít róluk, hogy igénytelenek, buták, és/vagy boldog-boldogtalanra nyomulnak, mint egy kanos kutya), aztán a többi ráér, ha már úgy érzed, hogy ismered annyira, hogy dönteni tudj a továbbiakról. Többek között ezért nem voltam képes soha neten, társkeresőkön ismerkedni, nem tudok pár órás ismeretség után dönteni egy párkapcsolatról, mástól sem várom ezt és elviselni sem vagyok hajlandó, ha valaki szerint "játszom az agyam" meg "húzom az idejét", ha egyetlen randi után még nem tudom, hogy leélném-e vele az életem, vagy nem.
2021. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy honnan veszed, hogy szinte minden férfi hazudik?
2021. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:

Tudnék szép dolgokat mesélni az egész életemből.

Itt egy példa : Egy ismerősöm 4 éve van együtt a párjával, de ez a férfi kb a fél Miskolcot megfektette.

Szerinted tudja a párja?

Hát nem :D

Nem azt mondtam hogy mindenki hazudik de nagyon sokan sajnos.

2021. jún. 18. 10:59
 55/70 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok, elég sok alkalmi partnerem volt. Ez biztos Miskolci vonás mert én is az vagyok 😅

Páromnak is elég sok nőcskéje volt előttem. De ami volt arról nem beszélünk. Nem érdekel hány nőt dugott meg, őt sem érdekli hány pasival voltam. Az a lényeg hogy egymással a jelenlegi kapcsolatunkban hogy működünk együtt.

Nekem nincs azzal problémám ha valaki kiélvezi az életet fiatalon.

Van akinek ez belefér van akinek nem.

Szóval ez is hülyeség...

2021. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy a kapcsolat előtt ki mit csinált engem nem érdekel.

Ha a haverod a kapcsolat alatt dugta meg a fél várost az is az ő dolguk.

Nem lehet általánosítani csak azért mert ismersz 1-2 ilyen embert

Én meg nagy részt csak olyan pasikat ismerek akik tényleg normálisak és hűségesek

Akkor most..?

Vannak ilyen meg olyan emberek is

Ez mindig is így volt

Ha te nem találsz párt akkor magadban keresd a hibát ne másban

2021. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:
Tudom miért nem találtam meg még az igazit, mert túl magasak az igényeim a mai világhoz képest :)
2021. jún. 18. 11:09
 58/70 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ennyi erővel már azt is megkérdezhetted volna, hogy a férfiak honnan tudják, hogy épp a nő nem hazudik, hiszen ez mindkét félnek gondot okoz, nem csak a nőnek.

Tudod, az emberek közötti bizalom az mindennapos probléma, tehát ez olyan kérdés, amit százféle dologra is lehet vonatkoztatni, honnan tudod, hogy a barátaid/rokonaid/családod/munkatársaid/tanáraid stb. sohasem hazudnak..


Az ember mindennaposan fejleszti az emberismereti készségét is folyamatosan kiteszi magát ilyen helyzeteknek, ahol fel kell ismerni a hazugságot, legyen szó akár a politikusok beszédéről, vagy arról amit a médiában olvasol, vagy ismerőseid mondanak stb. Nos te hogy vagy képes kiválasztani?

2021. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%

59


Amúgy miért írod minden válaszod alá azt hogy "37F incel"?

Büszke vagy az incelségetre? Arra, hogy nem sikerül párt találnod?

2021. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem elég értelmetlen kérdés. Tételezzük fel, hogy minden férfi hazudik. Ez esetben az a legjobb a nőnek, ha egyedül marad, sok értelme nincs annak, hogy bárkit is kiválasszon.


A párkapcsolatra nem úgy kéne tekinteni, mint valami, amit "a nő akar", a nő sem fogja hajkurászni a kapcsolatokat, ha a pasi is így áll hozzá.

A nők is szoktak hazudni időközben, de idővel mindkét fél beláthatja, hogy ez nagyban hátráltatja a kapcsolatot, tehát végülis saját magaddal szúrsz ki, miközben hazudsz a másiknak s közben párkapcsolatot remélsz. Tehát nemtől függetlenül, akár férfi vagy, vagy nő, ha van egy kis értelem szorult beléd s párkapcsolatot szeretnél, akkor belátod, hogy nem éri meg hazudni, ennyi....

2021. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!