Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/csajok akik jól néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/csajok akik jól néztek ki, csinosak, miért vagytok nagyképűek és flegmák(tisztelet a kivételnek kb. 10-nől 1? ?

Figyelt kérdés
Azért mert "fullosak" vagytok nem kell többre tartanotok magatokat a többi embernél. Mindenki ugyanolyan ember, senki nem több a másik mindegy mit hord vagy milyen adottságokat kapott a természettől.
2021. jún. 19. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy az van, hogy a barátnőimmel mind kivételek vagyunk, vagy az, hogy egyikünk se olyan vonzó, mint amilyennek tartanak, vagy az egész kérdés egy finoman gyűlölködő általánosítás.


Kérdem én: mi értelme ennek?

2021. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor neked jobb lesz, ha kifogástalan, de ellentmondást nem tűrő udvariassággal fognak téged elhajtani, kérdező?
2021. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam nagyképű és nem is leszek. Többre sem tartom magam a többi embernél, csak pusztán meg vagyok magammal elégedve
2021. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert elég sokan ostromolják őket, így megtehetik, hogy válogatnak a pasik közt, és te úgy tűnik nem vagy a kiválasztottak között, ha így teszed fel a kérdést. Ez így működik, ha jó pasi lennél és ragadnának rád a jó nők, hidd el, te is elküldenéd, aki nem tetszik.
2021. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy találkoztál néhány nagyképű/flegma (amúgy csinos) csajjal, egyáltalán nem jelenti, hogy mind ilyen. Pasik között is vannak, ez nem nem függő dolog. Ha állandóan ezzel szembesülsz, rossz helyen keresgélsz vagy te vagy túlérzékeny.
2021. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De fejtsd már ki, mire érted k pontosan hogy nagyképű, flegma? Helyezd már el ezt egy szituációba. Két ok miatt kérdezem, és mindkettőről tapasztalatom van. Az egyik: utcán próbál ismerkedni, látom hogy kinézett. Én mindenféle metakommunikációval próbálom mutatni hogy nem vagyok rá vevő. Füles a fülben, telefon a kézben, látványosan úgy is fogom, hogy látszódjon a karikagyűrűm. Az jár a fejemben, hogy bazz csak ide ne jöjjön. És persze, hogy de. Leszólít, jön a sablonszöveg hogy szimpatikusnak talál, mi jót hallgatok stb stb, elmennék-e vele meginni egy kávét. Mondom bocsi nem, nem ismerkedem, férjnél vagyok. De próbálkozik tovább, hogy jaj hát az csak egy kávé, semmi nincs abban. És ez addig megy, míg istenesen bepöccenek és elküldöm a fenébe. És nyilván mi marad meg a csalódott pasiban? Hogy én voltam a bunkó, holott nem is én kezdtem. A másik eset: rámír, el is beszélgetek vele, de semmi komolyat nem gondolok (ez még azelőtt volt hogy kapcsolatom lett) kedves vagyok, mert miért ne, de tisztázom hogy nem akarok semmit. Erre ő elkezd reménykedni, hogy hátha mégis, majd idővel. Én finoman hárítom, ő tovább nyomja, hogy adjak neki esélyt, majd meglátom hogy milyen jó lesz és a végén ugyanoda lyukadunk ki, hogy felmegy bennem a pumpa és elküldöm melegebb éghajlatra.
2021. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer azért flegma p*csáztak le az első randin, mert kérdésre(!) megmondtam, hogy két diplomám van.
2021. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valaki mondjuk azért "flegma", mert utcán kéretlenül bepróbálkoznak nála és nyomulnak, erre meg elküldi őket a jó büdös fenébe (jól teszi).

Én nem vagyok "bombanő", egy kezemen meg tudom számolni, hogy valaha utcán hányan próbálkoztak be nálam, de rühellem az ilyenfajta leszólítgatásokat és ha rosszabb napom is van, akkor azt nem teszi zsebre, ahogy elzavarom.

2021. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lány vagyok és a suliban mindig én vagyok a legszebb minden nap kapok valami dicséretet a külsőmre és többnek tartom magam másnál ez ilyen ha valaki szép. nagyképű vagyok de van mire ennyi!
2021. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!