Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat az embereket kérdezném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat az embereket kérdezném, akik nem akarnak párkapcsolatot. Mi tesz titeket boldoggá?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Hogy barkivel lehet igy szexelni nincs kötöttség. Kereshetem szabadon a párom.


Viszont ha vki leköt érzelmileg onnanstol nagy nagy szívás.

2021. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
gondolom ezt átlag férfiként kérdezed, akinek csak párkapcsolaton belül jut szex (az is kéthavonta egyszer)
2021. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Nő vagyok (ha számít).

Ami boldoggá tesz, az a sokféle hobbim, a munkahelyem, a tanulás, az utazás, az állataim és nem utolsó sorban a cépjaim megvalósítása.

2021. jún. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
89%
Fél év telt el egy pocsék szakítás óta. A kötetlenség, az tetszik. :))) Én döntök mindenemben. Nem kell kompromisszumot kötögetni. Oda és akkor megyek, amikor csak kedvem tartja. Azt csinálok, amit csak szeretnék. :)))
2021. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Én 8 évig nem akartam párkapcsolatban élni.

Pontosan azért mert végig buliztam a fiatalságom, koncertekre, fesztiválokra jártam.

Imádtam a spontán programokat. A flörtöket. Az alkalmi kapcsolatokat.

Így volt tökéletes 😁

29/N

2021. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Minden más, ami nem a párkapcsolat.
2021. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

én mindig komoly kapcsolat párti volam, így 32 éves koromra, már több mint 12évet voltam komoly kapcsolatban. de most úgy érzem, hogy nincs bizonytalanság az életemben. építem a saját kis életem, magamnak. nem függök senkitől, nem kell folyamatosan megfelelni bárkinek is.

bármikor elmehetek koncertre, én osztom be az időm. nincsenek viták, érzelmi zsarolás, múltból felfel bukkanó kínos exek, titkok, elfogadhatatlan ribiskedések stb.. most ha randizok, csajozok, még a neve sem érdekel. sokkal könnyebb és így az élet :)

2021. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy azt csinálok, amit akarok.

Az, hogy azzal flörtölök vagy szexelek, akivel akarok.

Az, hogy törődhetek magammal.

Az, hogy akárhova elmehetek anélkül, hogy be kellene számolni bárkinek is.

Az, hogy sokat lehetek a barátaimmal.

Az, hogy lehetek kicsit önző.

Az, hogy az életbeli döntéseim miatt nem kell senkit sem figyelembe venni.

Az, hogy enyém az ágy, amin kedvemre gurulhatok jobbra-balra.

Az, hogy megtanulhatom jobban szeretni önmagamat.


És ha most nem is nézzük a szexeljünk azzal, akivel akarunk mondatot.. Nem is muszáj szexelni. Elég csak élni az életedet, fejleszteni magad, törődni magaddal, leülni egy üveg borral a kezedben szombat este egy film elé. Új dolgokat tanulni, egyedül sétálni a természetben.. Persze ezt nem lehet megértetni egy olyan emberrel, aki nem teljes párkapcsolat nélkül, szóval ez felesleges is. De én speciel imádok egyedül lenni.

(Ez nem jelenti azt, hogy párkapcsolat ellenes vagyok! Szeretem, ha van, akit szerethetek, de megvagyok nélküle teljesen huzamosabb ideig, mert szeretek önmagammal foglalkozni és önmagam társaságát.)

2021. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Hogy nincs ott senki, aki azt éreztetné velem, hogy kevés vagyok.
2021. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
A munka.
2021. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!