Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat az embereket kérdezném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat az embereket kérdezném, akik nem akarnak párkapcsolatot. Mi tesz titeket boldoggá?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 16:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Engem pont az tesz boldoggá, vagy legalább is stresszmentessé, hogy ha egyedül vagyok, nem kell szexelni. Ha most lenne itt egy férfi, folyton azon görcsölnék, hogy lehet megint szexelni kell.


Nem vagyok aszex, de nagyon nagyon alacsony a libidóm.

2021. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmi, de ha egyedül nem vagyok boldog, miért lennék az párkapcsolatban? Mit osszak meg mással, a nyomorúságomat? Arra senki nem kíváncsi. :)
2021. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Párkapcsolatban élek de nem vagyok vmi boldog.Mindent megtesz értem a párom de a szex baromira hiányzik.Az jó ideje nincsen..

A kérdesre válaszolva a munkám, a séta, sütés tesz boldoggá.Vagy egy jó könyv is akár..

2022. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#13, mi lenne ha megkérnéd a párodat a szexre?
2022. jan. 16. 12:45
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Az tesz boldoggá, hogy nem kell küszködnöm egy férfival. Én vagyok a prioritás a saját életemben, meg akiket kedvelek, több mindent elérhetek egy párkapcsolat nélkül.

Mondjuk még nem volt párkapcsolatom, csak ismerkedtem másokkal, de már azt se bírtam. Rengeteg fura pasi van fent társkeresőn, akik azt se tudják mit akarnak, és csak egy lyuk kellene nekik, ezért meg álszent módon kitartanak, míg le nem építik őket, hogy off. Tisztelet a kivétel. Kedvencem mikor jön az a szöveg, hogy szeretik a határozott nőket, ami mindig bebizonyosodik, hogy nem igaz.

Úgy vagyok, hogy majd ha jön olyan, akiért megéri párkapcsolatba kerülni, akkor lesz, addig meg építgetem magamat, aztán valószínű több normális pasit fogok megismerni így, meg nem lesz erőltetett, meg biztonságosabb. Minél jobb formában van az életem, meg én is, annál inkább fogok kevésbé belekeveredni egy rossz párkapcsolatba. Ez a tudat is boldogít.

Szerintem az már régen rossz, ha valakinek a párjáért egy párkapcsolatban fel kell áldoznia magát annyira, hogy gyakorin érvként ezt hozza fel, h párkapcsolat nélkül törődhet magával.

Lehet jobb lenne a kérdés, ha úgy lenne feltéve, hogy akik párkapcsolatban élnek, azoknak miben ad többet ez, amiért boldogabbak? Az már régen rossz, ha valaki párkapcsolatban talál rá az egzisztenciális boldogságára, és azonkívül nem megy...

2022. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár férfi vagyok, hasonlóan a #11-hez nekem is hatalmas könnyebbséget jelent a "kötelező heti/napi szex kvóta" elkerülése azzal, hogy egyedül vagyok. Nincs bajom a szexxel, szeretem és élvezem, de nekem elég két hetente egy-két alkalom.

A másik meg amit többen is írtak már előttem, hogy nincsenek kötöttségek: ott, akkor és azt csinálok amit akarok. Ha egész héten azt terveztem, hogy hétvégén túrázni megyek de végül megsincs kedvem és otthon maradok, akkor otthon maradok és kész. Nincs vita, nincs hiszti, hogy nem erről volt szó, nem így volt tervezve stb.

2022. febr. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
24%

"Szexxel"

Tejóég....

2022. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%
sör, whisky cola, ilyen -olyan felesek, maszturbálás.
2022. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!