Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hol élnétek kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hol élnétek kapcsolatban legszívesebben egy férfival? Akár a kényelmetek, akár más szempontok miatt melyik az ideálisabb? L

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 22:21
A kérdező szavazást indított:
Családi házban egy faluban, amihez udvar és terasz tartozik.
Panel vagy téglalakásban, egy városban, forgalmas helyen.
26 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézést a vége nem L hanem F!
2021. jún. 21. 22:21
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
nem költöznék faluba.
2021. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Családi házban kisebb városban.
2021. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy? :D Azért ez közel sem ennyire egyszerű.


Én kedvelem a belvárosban, hogy minden karnyújtásnyira van és nem kéne ingáznom a munkahelyemre, viszont nem biztos, hogy sokáig tolerálnám a mocskos levegőt, zajt stb. Plusz a belvárosi téglalakások nagy része undorító állapotban van, a látszatfelújítottak meg irdatlan árakon.


Alapvetően legszívesebben vidéken élnék, de nincs autóm, a munkahelyem meg Bp-en van és vidéken elég nehéz lenne munkát találnom.


Panellakás teljesen kizárva, mindegy hol van.

2021. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem L hanem F? Végülis könnyű melléütni, annyira közel vannak a betűk egymáshoz...

Miért is szoktad magad mindkét nem képviselőjeként feltüntetni?

2021. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Családi ház Budapesten....(esetleg 20km.es vonzáskörzeteben)

Ilyen választási lehetoseg miert nincs?

2021. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

4/5: 30 vagyok. Ha van autó és közel van a város, akkor gondolom, nem lehet probléma a falu(község) .


5: Ez nekem is érdekes. Amikor már a kérdés kiírásra került, ott abban a pontban lehetett észrevenni, hogy L betű van a kérdés végén.


Férfi vagyok, miért mondanám magam annak, vagy miért javítanék, ha nem lennék az?

2021. jún. 21. 22:45
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

Nekem ez 20-ad rangú kérdés. A párommal még a putrit is el tudom viselni, ha velem van.


Sokat beszélgettünk az otthon témáról, mert szeretnénk majd egyszer egy közös fészket, de arra jutottunk, hogy alakul, ahogy alakul. A legfontosabb dolog megvan: egymás.

2021. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
vannak emberek akik mindig többet és többet akarnak.. ő nekik mind1 mi van sosem lesznek boldogok..
2021. jún. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

4/5: 30 vagyok. Ha van autó és közel van a város, akkor gondolom, nem lehet probléma a falu(község) .


O, dehogynem. A reggeli es a delutani csucsforgalomban nincs kozel a falu(kozseg), hidd el. A normal ut duplaja is lehet a kis kocsikazas be a varosba. Es ha ezt naponta 2szer kell megtenni, eleg idegtepo tud lenni.

2021. jún. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!