Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Tinder miért csinálja ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder miért csinálja ezt, hogy kiírja, hogy elfogytak az emberek a közelben,kilépek, elindítom újra, és bedobál mégis néhány 1km-en belüli nőt?

Figyelt kérdés

2021. jún. 22. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert vagy új regisztrációk, vagy olyanok, akik csak most kerültek bele az X km sugarú körbe, amely neked meg van jelölve, hogy az ottani találatokat kidobja.


Nekem például volt 10 km beállítva.

Elfogytak a csajok, de ahogy utazgattam a városban, lettek újak, akiket eddig nem látott a rendszer.


De nem hiszem el, hogy erre magadtól nem jöttél rá.

2021. jún. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ket eve nem volt ilyen genya. Ugy jatszom ki, hogy telefonszamrol regisztralok, es ha kell, naponta torlom, ujra regisztralok es ujra latok ujakat. Ha valaki fontos, azzal meg mar ugyis van elerhetoseg, meg netalan addig pihenot tartok.
2021. jún. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: Nem ezt írtam, félreértettél.

Ülök itthon pl. 22.04perckor, húzom jobbra-balra a nőket, majd kiírja, hogy elfogytak. Bezárom az alkalmazást, majd 22.05-kor újra elindítom, és megint bedob 3-4-et 1km-en belül. Nem utazok közben sehova, nem hiszem,hogy ezek itt nagyon friss regisztráltak lennének, mert ezt meg tudom ismételni még párszor,és akkor is bedob közeli nőket.

2021. jún. 22. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Te nem utazol, de attól ők még mozoghatnak. Nem pont akkor, hanem ha valaki az utolsó belépésekor mondjuk kedden 100 km-re volt tőled, aztán szombat este belép, amikor már 1-2 km-re van tőled, akkor őt újnak látod.
2021. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy bezárom az alkalmazást, majd kb pár másodperc múlva újra megnyitom, akkor is bedob még pár csajt, pedig egy perccel azelőtt azt írta h nincs a közelemben más.
2021. aug. 19. 13:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el, amit írtam (4), válasz a kérdésedre! A távolság mindig akkor frissül, ha belép valaki.

Tegyük fel, hogy 5 km-re lakom tőled, de a hétvégét a Balatonnál töltöttem és azóta nem léptem be a Tinderre. Akkor te nem fogsz látni, mert a rendszer szerint én még mindig a Balatonnál vagyok (akkor is, ha nem).

Viszont ha otthonról belépek, akkor frissül a távolság és már fogsz látni. Ennyi a lényeg.

2021. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen!! :)
2021. aug. 19. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!