Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik már elmúltak 20 évesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már elmúltak 20 évesek, nektek milyen kapcsolataitok voltak eddig?

Figyelt kérdés

Érdekel jó is rossz is!

Nekem 20 éves koromig egy kapcsolatom sem volt sőt semmi testi dolog sem.


2021. jún. 22. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy "barátom" 15 évesen. Nagyon kis "tinikapcsi" volt, semmi komoly. Testi dolog se volt, orált kivéve.


Utólag bánom - a srácnak volt egy nagyon szuper oldala, de a másik oldalát nem bírtam.


19 évesen jöttem össze a jelenlegi párommal, vele együtt élek :)

2021. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Huh, nekem kusza az ami van mert 23 leszek egy honap múlva,friss 20evesen tarskereson megismertem egy srácot, vele vesztettem el de nem kapcsolatban, ez vele a mai napig tart félig kapcsolat félig nem vagy hogy mondjam, volt fél éves szunet mert osszevesztunk, en akkor alkalmikkal voltam par honapot, ja es 20eves korom elott is max csók történt
2021. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem történt semmi.Csók sem,szinte minden kimaradt az életemből.A max az csak flörtölés volt online társkeresőkön.
2021. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

23 évesen szexre találtam egy férfit itt. 23 évesen jöttem össze a barátommal. Előtte semmi. Nem érdekelt és most se annyira.


26/N

2021. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

3 db féléves kapcsolatom volt. Ezen kívül nagyjából 15 szexpartnerem, de köztük volt olyan is, akivel összejártunk szintén majdnem fél évig.


27/F

2021. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt egy 3 éves kapcsolatom 18 éves koromtól. Utána is volt egy 1,5 éves.

Előttük és 2 kapcsolatom között alkalmi partnereim voltak, kB 15.

Most pedig megint kapcsolatban vagyok 1,5 éve.

28/N

2021. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19-től 25 éves koromig volt 3 egy éves, komolytalannabb és egy éves halálos szerelem. A szerelmet évekig nyögtem, amíg 25 évesen össze nem jöttem a most már férjemmel. 29/N
2021. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bonyólodtam soha kapcsolatokba, azzal mindig csak a baj meg a macera van. Még nem találkoztam olyannal, akivel úgy éreztem volna, hogy vele egy komolyabb kapcsolatba is belemennék, így maradt a szórakozás, szexkapcsolat, és egyéjszakás, ezeket nem számolom. 21/L
2021. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!