Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez micsoda??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez micsoda??

Figyelt kérdés
A lényeg az annyi hogy kb mar 1 éve megismerkedtem neten valakivel de a nagy távolság miatt nem lehetett köztünk semmi, ezt többször is tudomásomra adta. Én azthittem hogy beleszerettem, de ő azt hangoztatta hogy ez lehetetlen, mivel pl meg face to face sosem láttam. Ez az oda-vissza párbeszéd ebben a témában ment egy darabig, a végén megbékéltem a helyzettel. Igaz, azóta se találkoztunk még, de jóban vagyunk. Azonban én néha ugy érzem mintha táplálnék iránta valamilyen érzéseket, nem tudom megmagyarázni még magamnak sem. A problémám az hogy nagyon zavar meg persze hogy nem értem hogy mi van. Ha mondanám neki szeirntem azt mondaná hogy hülyeség, eddig is ezt mondta erre meg ő mar ezt a témát valamennyire el is felejtette szerintem. Mi ez? Valaki volt már hasonló helyzetben? Létezik ilyen egyáltalán?
2021. jún. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Tiltsd le és megnyugszol barátom.
2021. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem többen fognak írni.
2021. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem bele lehet szeretni valakibe, akit élőben még nem láttunk. Jártam így én is. A problémát inkább abban látom, hogy mintha neki nem lennének hasonló érzései.


Hány évesek vagytok?

Fiú vagy vagy lány?

2021. jún. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 En 20 leszek augusztusban, ő 28 éves. Én is és ő is fiú természetesen. Persze h neki nincsenek hasonló érzései, ezzel en tisztában vagyok, (meg ő amúgy is másért van oda) a problémám az h nem hisz nekem meg teljesen abszurdnak tekinti amit mondok neki. Múltkor beszéltem vele erről, ki is akadt. Azóta nem beszélünk és egy darabig én nem is szeretnék. Most ezt igy jobbbak érzem.
2021. jún. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!