Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is elgondokodtatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is elgondokodtatott a szegedi kettős gyilkosság esete? Vajon mennyi beteg ember járkál kint? 24/L

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem ismerné a sztorit, pár napja egy 28 éves férfi meggyilkolta egy plátói szerelmét (vagy exbarátnőjét?) és a lány új párját, miután puskával becsöngetett hozzájuk. Miután meglőtte a lányt, az hiába könyörgött, még meg is erőszakolta, majd elhajtott a háztól, és öngyilkos lett egy másik megyében.


Teljesen elborzasztott a történet, hiszen nem egy elmegyógyintézetből szabadult valaki volt az elkövető, hanem egy jómódú, normális férfi. Ezt az esetet tényleg sehogy sem lehetett volna kivédeni, gondolom, előtte senki nem sejtette. (Habár, azt a szakembert, akinél átment a teszten, hogy fegyvert vehessen, biztos börtönbe záratnám.)


Elgondolkodtatott, vajon hányszor úsztam már meg ilyet én és nőtársaim. Voltak, és vannak is titkos rajongóim, és eddig sosem jutott eszembe, hogy ilyenre is sor kerülhet reménytelen szerelemből. Pedig ez már a sokadik sztori évek óta, hallani évente egy-két esetet, kétségbeesett szerelmesek miket meg nem tudnak tenni.


Érdemes különösen óvatosnak lenni, vagy túlgondolom? Egyszerűen elborzaszt, hogy mennyi beteg agyú ember létezhet, és ezek szerint ennyi év alatt sem tűnik fel senkinek, hogy semmi keresnivalójuk nincs más emberek közelében.


2021. jún. 22. 19:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%
Igen, elég sok az ilyen eset.
2021. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
17%

Miért van az az érzésem, hogy egy incel fiúcska akarja itt bemesélni a nőknek, hogy féljenek csak, van miért?

Eleve, egy nő, lány nem mondja azt hogy nőtársaim.

2021. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem fogom bizonygatni, hogy nő vagyok, de már a feltételezésed is bolond.:)
2021. jún. 22. 19:24
 14/32 anonim ***** válasza:
6%
Persze, majd szépen beismered, hogy pasi vagy :) nem vártam :)
2021. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
21%
Ez is egy gyógyszerész volt. Pécsen is egy gyógyszerész lövöldözött az egyetemen 2009-ben. A gyógyszerészek veszélyesek.
2021. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, engem megdöbbentett, hogy egy szerintem (lásd a körözési fotót) helyes pasi, aki edukált, jómódú ilyen dolgot tett meg. Bennem megfordult az is, hogy gyógyszerészként vajon miért nem az italába/italukba kevert valamit, miért pont a fegyvert választotta? Miért pont Szanazugban lett öngyilkos, mi szükség volt ekkora távolságot megtennie utána? Biztosan voltak előjelei, az már sokatmondó, hogy odaköltözött abba a lépcsőházba albérletbe, hogy szemmel tartsa őket, miközben a sajtóhírek szerint volt saját lakása.
2021. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
9%

#16: "Miért pont Szanazugban lett öngyilkos, mi szükség volt ekkora távolságot megtennie utána?"

Az ember olyan helyre megy meghalni, amit szeret. Én is oda fogok. Ezt már rég eldöntöttem.

2021. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Érdemes a kérdést elolvasni, döbbenet

2021. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
88%

Általában az ilyen embereket rengeteget bántották gyerekkorukban és emiatt alakulnak ki bennük mentális problémák, de őszintén én valahol őt is megértem.

Ha nem lenne ennyi szemét és rosszindulatú ember, akkor lehet elkerülhetők lennének ezek.

Igazán Amerikában fordul elő többet, ugye a bántalmazott gyerekek iskolai vérengzést csinálnak.

Soha nem tudhatod hogy ha valaki bántasz szavakkal, vagy tettekkel hogy később nem e fog visszaütni rád.

Szóval ne bántsuk embertársainkat :)

2021. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
"Őszintén, engem megdöbbentett, hogy egy szerintem (lásd a körözési fotót) helyes pasi, aki edukált, jómódú ilyen dolgot tett meg." Annak semmi köze a külsőhöz, vagy az anyagi helyzethez, hogy valaki bekattanjon.
2021. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!