Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is elgondokodtatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is elgondokodtatott a szegedi kettős gyilkosság esete? Vajon mennyi beteg ember járkál kint? 24/L

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem ismerné a sztorit, pár napja egy 28 éves férfi meggyilkolta egy plátói szerelmét (vagy exbarátnőjét?) és a lány új párját, miután puskával becsöngetett hozzájuk. Miután meglőtte a lányt, az hiába könyörgött, még meg is erőszakolta, majd elhajtott a háztól, és öngyilkos lett egy másik megyében.


Teljesen elborzasztott a történet, hiszen nem egy elmegyógyintézetből szabadult valaki volt az elkövető, hanem egy jómódú, normális férfi. Ezt az esetet tényleg sehogy sem lehetett volna kivédeni, gondolom, előtte senki nem sejtette. (Habár, azt a szakembert, akinél átment a teszten, hogy fegyvert vehessen, biztos börtönbe záratnám.)


Elgondolkodtatott, vajon hányszor úsztam már meg ilyet én és nőtársaim. Voltak, és vannak is titkos rajongóim, és eddig sosem jutott eszembe, hogy ilyenre is sor kerülhet reménytelen szerelemből. Pedig ez már a sokadik sztori évek óta, hallani évente egy-két esetet, kétségbeesett szerelmesek miket meg nem tudnak tenni.


Érdemes különösen óvatosnak lenni, vagy túlgondolom? Egyszerűen elborzaszt, hogy mennyi beteg agyú ember létezhet, és ezek szerint ennyi év alatt sem tűnik fel senkinek, hogy semmi keresnivalójuk nincs más emberek közelében.


2021. jún. 22. 19:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Túl azon, hogy felháborító, én egyszerűen azt nem értem, hogy egy társasházban (!) ezt nem vette észre, nem hallotta senki és másnap találta csak meg a lány anyja őket...

Nem a pusztában voltak több kilométerre mindenkitől. Ezeknek a társasházaknak kb. papírból van a faluk, azt is tisztán hallani, ha a szomszéd telefonon beszélget. Nem fér a fejembe, hogy hogy nem hallotta senki a lövéseket (többet is), akkor is, ha hangtompító van rajta, a sikoltást, a testek földre zuhanását, stb. Megjelent a pszichopata állatja egy puskával a lakásukban, gondolom, nem csendben, mosolyogva köszöntek neki...

Tehát az egész társasházban senki nem volt, aki legalább benézett volna, hogy mégis mi van? Senki nem volt otthon (nem hiszem)? Ennyire leszarjuk a másikat?

2021. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ennyire leszarjuk a másikat.:/
2021. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!