Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek az alfa vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek az alfa vagy a béta férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Alfa: Határozott, magabiztos, domináns, vannak céljai, nem ismer félelmet, döglenek utána a nők, igazi rosszfiú, hűtlen, erős, beszedés, vezető szerep, nagyképű stb.

Béta: Határozatlan, önbizalom hiányos, szubmisszív, csendes, visszahúzódó, szereti átadni a vezető szerepet, félénk, szereti kényezteti a nőket, jó fiú, megértő, papucs, kedves, hűséges stb.

A 2 típust egészítsétek ki a saját elképzeléseid szerint, ill. ha szerinted az egyik jellemző nem vonatkozik rá, akkor azt ne vedd figyelembe.



2021. jún. 23. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Alfa
Béta
26 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Az alfa: megbízható, határozott, hűséges, gondoskodó.
2021. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak is az omega pasik. Lecsúszott alkeszok, személyiségzavarral, kábszival fűszerezve. Tökéletes. Legjobb ha még hajléktalan is.
2021. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Már megint egy kérdés, ahol keverik a dolgokat, a csúnya, rossz vonzó pasik és a tökéletes csúnyábbak. Egy, azaz egyetlen egy jó tulajdonságod sem lesz azért, mert ronda vagy.


A határozott, magabiztos férfi nem fog feltétlenül megcsalni, az ömbizalomhiányos nyuszika meg nem lesz feltétlenül hűséges, és nincs semmi olyan pozitív tulajdonsága, ami azért van, mert visszahuzódó.

2021. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Olyankor mi van, amikor "alfa" és "béta" tulajdonságok is igazak a páromra? Ó, csak nem azért, mert ez az egész koncepció egy ostobaság, és ennél sokkal változatosabbak a férfiak (emberek)?
2021. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
A két típusnak köze nincs a leírtakhoz, legalább is női szemszögből.
2021. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A Khí és ióta <3 Indokolatlanul mellőzik őket mindenhol.
2021. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Béta, de csak ha jól néz ki.
2021. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
3: Ezt gondold át még párszor szerintem. Nyilván nem abból fakad hogy hűséges, hogy visszahúzódó. Nem így kell ezt érteni. De azért feltételezhetőség létezik. Én pl. hamarabb feltételezném egy könyvtárban ücsörgő visszahúzódó nőről, hogy hűséges, mint arról aki minden nap diszkóban hányásig táncol. A személyiségjegyeid valamennyire meghatároznak.
2021. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én a gammákat szeretem, mert olyan jó a kisugárzásuk.
2021. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőként, de én pl. Üpszilon vagyok, az jónak számít? :D
2021. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!