Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek az alfa vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek az alfa vagy a béta férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Alfa: Határozott, magabiztos, domináns, vannak céljai, nem ismer félelmet, döglenek utána a nők, igazi rosszfiú, hűtlen, erős, beszedés, vezető szerep, nagyképű stb.

Béta: Határozatlan, önbizalom hiányos, szubmisszív, csendes, visszahúzódó, szereti átadni a vezető szerepet, félénk, szereti kényezteti a nőket, jó fiú, megértő, papucs, kedves, hűséges stb.

A 2 típust egészítsétek ki a saját elképzeléseid szerint, ill. ha szerinted az egyik jellemző nem vonatkozik rá, akkor azt ne vedd figyelembe.



2021. jún. 23. 20:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ, mire kell.
2021. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az incelek, de sajnos mivel mind nőgyűlölő, nem kellek nekik 😭😭😭😭😭😭😭
2021. jún. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert visszahuzodo introvertebb meg nem lesz papucs ..

A papucs pedig nem a beta kategoria. A beta kategoria, ha az alfa a bekepzelt nepszeru hutlen macso, akkor a beta a csaladcentrikus, ezaltal husegesebb de magabiztos es nem papucs.

a papucs az talan az omega azaz az alfa ellentetje a masik veglet..

2021. jún. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
Én alfa és béta is vagyok egyszerre. Na persze nem a kérdésben írt meghatározás alapján. Egyszerre termékenyíteném meg a nők 0,1%át, és nevelném is fel az összes gyermeket.
2021. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Párom nü-nek vallja magát, szóval én erre szavazok. :D
2021. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
45%

20: Jó, biztosan van ilyen. De általában a félénk halk szavú az félénk halk szavú.

Én pl. az aluljáróban kéregető csövesről sem gondolnám soha, hogy milliárdos, aztán közben meg ki tudja. Lehet, hogy csak egy prank. De azért lehet előre feltételezni dolgokat. Szerintem.

2021. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!