Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összeköltöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összeköltöznétek férfival egy lakásba úgy, hogy nem kell rezsit, sem étkezést fizetnetek? Ez így nektek kedvező ajánlat lenne egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Én így nem költöznék össze senkivel. Egyenjogú kapcsolatot keresek, nem új szülőt, vagy eltartót.
2021. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát nyilván, de attól függ, mit kell nyújtani cserébe :D

Viccen kívül, nem, és szerintem a többség szintén nem, mert függőségi, alá-fölérendeltségi viszony alakul ki ilyenkor, és szerintem a legtöbb normális nő nem akar senkitől függni

2021. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nincs szükségem erre, és ha rá lennék szorulva sem szeretnék egy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe belekerülni
2021. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Az összeköltözés nem üzleti ügy. Nekem van lakásom, simán odaköltöznék, ha neki ez nem jelent gondot, mert ennyire jómódú, de ehhez szeretnem kellene.
2021. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Én benne lennék. Ha ez így jó a férfinek, akkor nekem is. Cserébe napi 3-szor is megszexelhet kedvére.
2021. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván itt vannak lányok akik komolyan mondják, hogy nem... lakásuk van amiből nagyi halt ki, vagy ritka esetben megkapták a pénzes szülőktől.


Vannak nincstelen lányok is (többségben) akiknek nehéz a kis 10 osztályos végzettségükből havi 130-akat kiadni garzonnak nevezett lyukakra. Főleg, hogy az igényeik sokszor az egekben.

Ők vagy bevallják, vagy nem, a lakhatás+ kaja megoldaná az életüket.

2021. jún. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát 6-os, én csóró vagyok és tök jó lenne, ha valaki eltartana, de inkább szüleimtől függök, mint egy "idegentől". Persze ha majd 30 évesen is csóró (egyetemista) lennék, akkor lehet, hogy megfontolnék egy ilyen ajánlatot, de hány pasi ajánlana fel ilyet egy nőnek puszta szívjóságból, csak mert szereti, mindenféle extra elvárások nélkül (pl. legyél full-time házicseléd, vagy állj rendelkezésre szexre 0-24)?
2021. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát én nem várnám el egy nőtöl sem, hogy házicseléd legyen és álljon rendelkezésre 0-24 -ben a szexre. Ha tetszünk egymásnak, akkor legyünk együtt, ha jó mind a kettőnknek. Nyilván jól esne egy nő kedvessége, odaadása, de hát melyik férfinek nem?
2021. jún. 24. 22:52
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy ez minden álmom, egész addig, amíg egy férfi fel nem ajánlotta ezt.

Akkor jöttem rá, hogy se lekötelezve nem akarom magam érezni a párom mellett, se nemvendég akarok lenni. Számomra tökéletes lenne egy kapcsolat, ahol mindenkinek van saját otthona és csak a társaság és a szex miatt járunk össze. Én soha nem tudnék odaköltözni máshoz és azt se szeretném, hogy bárki hozzám költözzön.

2021. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
#9 Ezt látogatói kapcsolatnak hívják, és a legjobb dolog a világon.
2021. jún. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!