Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összeköltöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összeköltöznétek férfival egy lakásba úgy, hogy nem kell rezsit, sem étkezést fizetnetek? Ez így nektek kedvező ajánlat lenne egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2021. jún. 24. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%

Barátom ha ezért megy bele egy nő és nem azért mert szeret akkor te nem kapcsolatot "csináltál" hanem pénzért vettél egy háziprostit / sugarbabyt vagy nevezd aminek akarod. Sosem fog szeretni, viszont lelécel amint talál egy zsírosabb szponzort, vagy lesz elég pénze hogy otthagyjon.

Pénzért rengeteg dolgot megvehetsz - akár a szexet is - de az igaz érzéseket, szerelmet sosem.

2021. jún. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem azért költözött hozzám, mert amúgy csöves lett volna.

Nekem.meg eszembe se jutott ezért pénzt kérni.

Sőt, a vacsoráért sem, ha főztem.

2021. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11: Nem kell ez a klisé. Ez egy lehetőség, aki szeretne, az tudna élni vele, ehhez nyilván találkoznunk kellene, leülni beszélni, hogy kiderüljön tetszünk-e egymásnak. A többi jönne magától, mert két felnőtt értelmes ember tudja mit akar.
2021. jún. 25. 10:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Csak olyan kapcsolatba megyek bele, ahol egyenlő fél vagyok minden téren, a lakással kapcsolatos dolgokat is beleértve. Visszás dolognak tartom, ha valaki csak úgy doaköltözik ingyen, mert igen, ezért a pasi elvár(hat) ezt azt és én ilyenbe nem mennék bele.
2021. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14, egy ingyenprostit, amire utalsz nem fogadnék be.


Összeköltözni az ember a szerelmével szokott, oda még nem kell annyi matek.

2021. jún. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A szerelem nem biztosított, az idő csak tellik.
2021. jún. 26. 08:46
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Én nem vagyok kó a rendszerbeli munkákkal. Én inkább az otthont magát és az otthob lévők érzelmi egészségét óvom.
2021. jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!