Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szerelmes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szerelmes férfi itt, aki képes lenne akár szerenádozni az imádott nőnek? Vagy ha ezt nem is, akkor milyen filmbeillő romantikus dologgal adta tudtára, hogy szereti?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 12:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen megkaptam és válaszoltam is rá. A hatás pedig nem maradt el, beszéltem vele telefonon. Elmondása szerint még senkitől sem kapott ilyet és lehetett hallani a hangján, hogy madarat lehetne vele fogatni! :D
2010. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!