Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem bunkóság a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem bunkóság a párom részéről? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

A párom minden kismellűs posztot beviccesez. Ez nekem nagyon rosszul esik, mert nagyon kicsik a melleim, szinte nincsenek is.

Múltkor beszélt a tesójával aki mondta, hogy az XY-nak nincsenek is mellei, aztán a párom egyből rávágta, hogy nincsenek hát.

Az ilyenek után sírhatnékom van. Szerinte nincs benne semmi bunkóság.



2021. jún. 26. 13:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Privátkat nem kérek, nem fogok képet küldeni.
2021. jún. 26. 13:36
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem tisztel téged. Valszeg nem is szeret. Sajnálom, én nem lennék olyannal, aki megaláz az adottságaim miatt.
2021. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogosan. Pont hogy azt kéne éreztetnie veled, hogy mindegy, hogy nézel ki, úgy vagy tökéletes, ahogy vagy. A kis melleknek ráadásul sok előnye van. Szerintem beszélj vele, vagy ha friss a kapcsolat szakíts vele, mert nem hiszem, hogy hosszú távon változni fog (az, hogy ennyire nem tisztel).
2021. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy az előző barátnőjének is kis mellei voltak, az az előtti meg le se vette soha a melltartóját, mert nem volt megelégedve magával. Múltkor már én is úgy voltam, hogy nem veszem le szex közben, de azt mondta, hogy felejtsem el, neki tetszenek a cicijeim így is. De nem hiszek neki ezek után, akkor nem viccesezné be az összes posztot meg hozzászólást is. Mikor megismerkedtünk mondtam neki, hogy nekem nagyon kicsik, ez miatt gátlásos vagyok, komplexusaim vannak, de így fogadott el kis mellekkel, akkor nem értem miért poén neki. Tervben van a műtét, de drága és mindig van valami fontosabb, amire kell a pénz.
2021. jún. 26. 13:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve rettenetesen primitívnek találom azokat az embereket, akik mások testi adottságaival poénkodnak. Még szűk baráti körben, ahol elengedi magát az ember, egy-egy szituációban elfér, de nyilvánosan... Az meg, hogy annyi empátia nincs benne, hogy ha már eddig terjed a humorérzéke, legalább ne a kisebbségi komplexusos barátnője szeme láttára és füle hallatára tegye... Ne haragudj, de ez az ő szegénységi bizonyítványa. Egy igazi bunkó.
2021. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég kis egyszerű agyúnak tűnik..
2021. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Valóban nem sok intelligenciát mutat ez a viselkedés. Ugyanakkor lehet, hogy ő erre gerjed, azért viccesezi be az ilyen posztokat, mert tetszik neki, és furcsa módon fejezi ki (mivel az előző barátnői is kismellűek voltak). Továbbra is azt tudom mondani, hogy beszélj vele (ne csak akkor említsd meg, ha éppen így viselkedik, valamikor ülj le vele és hozd fel a témát). Mondd meg neki, hogy ez téged bánt, csak még rosszabbul érzed magad miatta, szóval változtasson ezen, mert úgy érzed, nem tisztel eléggé. Ha nem hajlandó változtatni, továbbra is fennmarad ez az állapot, akkor pedig fel is út, le is út. De miatta NE változz meg. Ha már régóta szeretnéd a műtétet, hát csináld, de csakis magad miatt, ne azért, hogy neki tetsszen. Két opció van: szakítasz vele, vagy ő maga megváltozik (még a műtét előtt, és nem azért, mert tudja, hogy úgyis elmész majd műttetni).
2021. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy szereti a nagy melleket(hát persze, mint mindenki), de a kicsivel sincs semmi baj, az enyémet ugyanúgy szereti. Már többször mondtam neki, hogy ezek nekem nem viccesek, azt mondja csak magamat kínzom vele, hogy ilyeneken kiakadok, sírjak csak nyugodtan a saját hülyeségem miatt, ő emiatt nem fogja rosszul érezni magát.
2021. jún. 26. 14:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy bunkó!
2021. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy kijelenti, hogy valakinek nincsenek mellei, miközben neked sincs sok, az szerintem nem baj. Ezek tények, és meg van az a lehetőség, hogy pont a kicsi nelleket szereti. Viszont ha előtted másokéra megjegyzéseket tesz, és viccesnek találja, az elég bunkó dolog. Szerintem mindenképp beszélj vele erről!
2021. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!