Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nálatok melyik lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nálatok melyik lenne a legbefutóbb pasi?

Figyelt kérdés

1, 183 magas, 88 kg, kopasz, izmosabb az átlagnál, barna szem, borotvált arc, tetovált. Szereti a sportautókat, a sebességet. Sok haverja van, szereti a harci kutyákat. Domináns alkat.


2, 186 magas, 79kg, fekete haj, vékony testalkat, sötét szem, körszakáll, csak egy tetoválása van. Nem szeret vezetni, inkább biciklizik, és tömegközlekedéssel jár. Neki is sok barátja van, ebből a fele nő. Szeret kocogni.


3, 172 magas, 73 kg, szőkésbarna haj, sportos testalkat, kék szem, borosta,

nincs tetoválása. Visszafogottan, biztosan vezet, kevés de szoros baráti kapcsolatai vannak. Szereti a természetet, inkább túrázik.


2021. jún. 26. 18:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Korotokat is!:)
2021. jún. 26. 18:27
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Na jól össze vannak válogatva :D


az elsővel az lenne a problémám, hogy nem igazán jönnek be a kopasz férfiak + a tetováltak sem, viszont a dominánsak igen


a másodikban az nem tetszene, hogy van sok női barátja (ne kérdezd, de volt ezzel sajnos rossz tapasztalatom)


a harmadikban a folytonos túrázás nem tetszik, de hajlandó lennék kompromisszumokat kötni, ha minden más okés vele


így ENNYI alapján a 3-as lenne a befutóm


23L

2021. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
3as,egyertelmű. :)
2021. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Elég egyértelműen a hármas, benne minden szimpatikus, de a kettessel is mennék randizni, bár a sok felszínes barátság annyira nem szimpatikus (nem érdekel, hogy milyen neműek), mert én a kevés, de szoros kapcsolatban hiszek inkább.
2021. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ennyi alapján kell dönteni, akkor a 3. De igazából őt se nagyon, mert alacsonyabb mint én. Húúú most én leszek a szemét felszínes r!b@nc, de nálam a magasság kérdése fontos. Ha a 3-as 10 centivel magasabb lenne, már küldhetnéd is ide.
2021. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ebből egyik se, de még a 3.a legkevésbé rossz.
2021. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Fúj!

2. Ő oké.

3. Hát ő a legszimpatikusabb, de sajnos több mint 10cm-rel magasabb vagyok nála.

2021. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmiképp sem. Iszonyodom a kopasz pasiktól.


2. A befutó.


3. Túl alacsony nekem. Zavar ha a pasi alacsonyabb nálam.


25 N

2021. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Aki akar az csatlakozhat a válaszadókhoz, hely az van..:)
2021. jún. 26. 20:02
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
3💪🏻
2021. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!