Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban 8 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok?

Ha mondjuk az egyik fél 21 a másik pedig 29, vagy az egyik 18 a másik pedig 26.

Tudom, hogy az sem mindegy, hogy milyen érettek, és sok dologtól függ, mert ha azt mondom, hogy egy 30 és egy 38 éves, az más, mint a második példa, amit írtam.

Ennek egyébként a valóságban semmi alapja, sem nekem nem nincs ilyen párkapcsolatom, sem senkinek a környezetemben.

Csak, hogy lássam a többségnek hány év számít még elfogadhatónak.



2021. jún. 30. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%
Hiába kompatibilisek személyiségre, ha a nő mondjuk 42 és a pasi 35 és a nő már nem szülhet vagy nem mer szülni, a pasi meg szeretne gyereket.
2021. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11, egyrészt a mai világban már nem csak gyereknemzés céljából lehet házasodni, másrészt meg ott az örökbefogadás.
2021. júl. 1. 15:56
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Itt nem a házasodás a lényeg, hanem az, hogy akar-e saját gyermeket a fiatalabb férfi vagy nem. Nyilván nem fogja magát lekötni egy már valószínűleg nem szülőképes nővel, akkor se, ha ez a naagy szerelem, ha fontosabb számára a saját gyerek. Ekkor jön be opcióként a szexkapcsolat átmenetre vagy még arra se kell a nő. Ezzel minden negyvenes nő találkozik, aki kikerül a húspiacra, nem nagyon lehet ez ellen lázadni, mert érthető okai vannak. Nyilván van az a szerelem, amikor akár a kapcsolat fontosabb is lehet a férfi számára, mint a vágyott saját gyerek, de azért ez egy elég nagy vízválasztó a nőknél a 40 éves kor.
2021. júl. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!