Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy van vele, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy van vele, hogy a barátod vagy barátnőd úgyis hazudik neked, hogy jó kedved legyen, ezért nem is kérsz tőle véleményt?

Figyelt kérdés

Érthető a kérdés, akkor sem mondja meg az igazat, ha kéne, mert nem akar megbántani.

én pont emiatt nem is hallgatok rájuk általában a barátaimra sokkal inkább, azoknek ugyanis nincsen érdekükben hazudni.



2021. júl. 1. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva.

A mostani barátom is kritikus, az elozo ex elfogadott mindenhogy, az azelőtti meg extrém kritikus volt. (A mostani egy körömlakk miatt is beszól, ha az nem teljesen tökéletes).


Szóval az extrém kritikus exem ki is csinált (csak azt vehettem fel amit ő mond (no kivágott felso, no szoknya stb)meg stb féltekeny volt), utána a kövi exem aki elfogadott egy megváltás volt, akkor is imádott ha másnapos voltam esetleg, a mostani meg szintén féltékeny de ő meg jóformán r.bancnak öltöztetne, neki meg az a baja ha szolid vagyok)

2021. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyanítom, mindenki azt mondja a jelenlegi parjának, hogy senki nem volt olyan jó az ágyban mint ő, de valójában ez vagy igaz, vagy kegyes hazugság. 🙂
2021. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2! Vagy az első partnere, és akkor igaz! 🤣
2021. júl. 1. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Vagy a kezének jobban örül. 😉😁
2021. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig megkérdezem, bárkitől, hogy megértést akar vagy megoldást, és azt adom, amit választ.
2021. júl. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért is van velem a barátnőm, mert ha ő megkérdez akkor tudja hogy azt mondom amit gondolok, nem azt amitől jó kedve lesz, így pl ha pozitív dolgot mondok annak ő is jobban örül mert biztos benne hogy ezt gondolom.
2021. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!