Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha a pasitokról kiderülne hogy szingliként volt párszor lakásos prostiknál?

Figyelt kérdés

Titeket érdekelne vagy sem ha a párotokról kiderülne,hogy még amikor szingli volt,akkor párszor eljárt lakásos prostikhoz?

Szerintetek ha egy férfi egyedülálló és pár alkalommal eljár prostihoz,az megbocsájtható?

Nem rendszeresen csak pár alkalommal.



2021. júl. 3. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

10. Ha vannak olyan nők akiket meg lehet vásárolni akkor azokat miért ne nézze megvásárolhatónak.

Felnőtt emberek tudnak különbséget tenni prosti és barátnő között.

"párjaimnak is csak komoly volt előttem."

Ezt ugye csak onnan tudod hogy elmondták neked igaz ?

No offenz :)

Kifejthetnéd bővebben hogy mit gondolsz a kérdező pont a te véleményedre kíváncsi a legjobban.

2021. júl. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
#11 Szerintem már leírtam, ebben az egy dologban konzervatív vagyok, nekem a szex az érzelmek kifejezése. Elfogadom, ha másnak nem, de a kérdés konkrétan úgy szólt, hogy a saját páromban mit fogadnék el. Az eddigi párjaimnak azért hiszem el, hogy őszinték, mert minden párkapcsolatom baráti kapcsolatból alakult ki, és amíg nem jártunk, addig is elmondták nekem a durvább dolgaikat is.
2021. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12. Hát ez nekem egy kicsit szomorú :(

Nőként biztos nehéz abba belegondolni hogy másoknak 10-15 évébe kerül összehozni egy normális kapcsolatot.

Nem neked kell elszenvedni ezt de azért ítélkezel felettünk, Lehetnél egy kicsit megértőbb.

Persze nem mondom hogy járj olyanokkal akik nem tetszenek valamiért.

2021. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Az én párommal egyszer beszélgetés közben szóba került ez a téma, akkor elmondta, hogy egyszer, évekkel azelőtt volt prostinál, szimpla kíváncsiságból, hogy milyen is ez. Nem vágott a padlóhoz, engem is érdekelt mit tudnak a prostik, szóval megkérdeztem mi történt, mennyiért. Normálisan elbeszélgettünk a témáról, aztán ment tovább az élet. Különösebben nem izgat fel vagy idegesít a szexuális előélete, ennyi erővel az összes exére is féltékenykedhetnék, meg ő is az enyéimre. Nem hiszem, hogy egy évekkel ezelőtti prostis látogatástól egyből rossz ember vagy perverz lenne.
2021. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Maradjunk annyiban, hogy nem sokat tudsz az életemről, ha velem szemben tolod ezt a szöveget, hogy "nőként könnyű". Hidd el, megértem azt, akinek nehéz kapcsolatot kialakítania, de nem értem, hogy jön ez a témához, nem ez volt a kérdés.
2021. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyesmire rá lehet szokni szóval nem hinném h egy esetleges párkapcsolat visszatartó erő annak aki egyszer rákapott az ízére. Szóval zavarna.
2021. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15. A kommented alapján nem került 15 évbe hogy legyen akár csak egy egyészakásod.

Ara próbáltalak rávezetni hogy aki prostihoz megy az nem feltétlenül azért teszi mert lenézi a nőket.

Nem valami empatikus a hozzáállásod a témához.

Nem bántásból írom, kiváncsi vagyok hogy miért elfogadhatatlan ez számodra?

2021. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12-esben leírtam, többet tényleg nem tudom, mit magyarázzak.
2021. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

19. csak kérdezted hogy miért kérdezlek én meg válaszoltam.

Amúgy köszi a válaszokat👍

2021. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!