Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a család nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a család nem fogadja el akit választottam?

Figyelt kérdés

Számomra fontos a család ezert is zavar hogy beleszòlnak hogy nem hozzam valò, nem kedvelik, ùgy se fog működni. Zavar. Beszéltem már erről velük. Választani nem akarok. Aki volt már ilyen helyzetben annak elfogadta a család végül?

Tudom felnőtt nő vagyok. Sajnos elköltözni még nem tudok mert a keresetem nem olyan sok hogy fent tudjam tartani magamat. A választottammal meg korai még.


2021. júl. 3. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Csak a baj lesz később is. És akármilyen hihetetlen, a család sokszor jobban látja, azt amit te nem akarsz észrevenni.
2021. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha felnőtt nő vagy, akkor ne szóljanak bele az életedbe 🤷‍♂️ a te választásod.
2021. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

2-es, és ha felnőtt férfi, akkor beleszólhatnak?


Szerintem ez függ attól, hogy milyen a családod. Könnyen lehet hogy a párod nem jó ember és ezt látják benne. Az is lehet hogy csak a saját frusztrációikat vetítik ki rád.

2021. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi a kifogásuk ellene? Ha racionális az ok, akkor érdemes fontolóra venni, ha nem, akkor majd megbékélnek, ha látják, hogy boldog vagy.
2021. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogadják el?
2021. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sem fogadták el, sok vita volt miatta, de már 4 éve együtt vagyunk. Idővel elfogadták. Hiába próbáltak ellene beszélni nem hagytam magam. Pedig még a mama utána is kérdezett, de én meg a pletykáknak nem hiszek.

Szerintem nálad is elfogják fogadni, csak ne hagyd magad.

Ha ellene próbálnak beszélni ne szólj érte, max annyit hogy téged ez nem érdekel.

2021. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De mivel indokolják? Az édeskevés, hogy nem való hozzád, meg nem fog működni. Fel tudnak hozni valami értelmes indokot ellene vagy csak fröcsögnek?

Vannak szülők, akik a gyerekeik minden egyes partnerébe beleverik a csúfot, maguk se nagyon tudják miért, ezekre jobb nem hallgatni, mert úgyse lesz nekik soha senki megfelelő. Ha eddig normálisak voltak a partnereiddel, csak ezzel az egy emberrel van bajuk, és normális érveket tudnak felhozni ellene (pl nem dolgozik, sokat iszik, csúnyán beszél veled, bunkó a viselkedése, mittudomén) azt érdemes megfontolni, mert lehet ők külső szemmel többet látnak, mint te a rózsaszín szemüvegben. Ha konkrétan elmondják mi a bajuk a sráccal, akkor beszélned kéne a fiúval, hogy ezen-és-ezen változtasson, mert a családodban ez nem elfogadott, és a srác változtat a viselkedésén, ha máskor nem, legalább a szüleid előtt, akkor talán csillapodnak a kedélyek.

2021. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld őket, felnőtt nő vagy.

Nálam is ez volt de az élet és az évek engem igazoltak!

2021. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!