Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik egy férfi státuszszimbólumai?

Figyelt kérdés
Kívancsi vagyok kozte lesz e az ami szerintem igen de a parom eszébe nem jut valahogy.

2021. júl. 5. 16:08
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Koszi!


Akkor javareszt benne van amire én gondoltam.

Barátommal.hatalmas anyagi szakadek van koztunk. Amig neki csak az orája is többmillio Ft addig en joforman lyukas cipóben járok mellette.


Neki eszébe nem jut az hogy egy ffit a mellette levő nő is minősít. Azaz hogy egy nő is statuszszimbolum a kocsi ingatlan ora stb után..de nem mondtam neki..

2021. júl. 5. 17:07
 12/45 anonim ***** válasza:
96%
Tehát mit szeretnél? Hogy ruházzon fel téged is?
2021. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
41%
De...nem ti nők nyivákoltok itt, hogy nektek nem kell a pasi pénze, megy, hogy ti a 4 diplomával és 342-es IQ-tokkal megkeresitek a saját pénzetek? >:)
2021. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Hát tolhatom lyukas cipoben a felmillios babakocsit is igazabol.


Valszeg csak nekem egyedul különös az egesz gondolom.

2021. júl. 5. 17:15
 15/45 A kérdező kommentje:

Nem várok el semmit. Ő errol nem is tud. Csak nekem fura valahol. Eskuvon ő majd Armani oltonyben en meg turkas ruciban.

Csak ugy elméláztam.

2021. júl. 5. 17:16
 16/45 anonim ***** válasza:
92%
Úgyis meleg van, legalább szellőzik a lábad!
2021. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Az eskuvot sztoryt az ezer biztos megcsinálom szerintem..
2021. júl. 5. 17:18
 18/45 anonim ***** válasza:
97%
Most az a bajod, hogy nem ad pénzt, és ezt becsomagoltad abba a gusztustalan ötletbe, hogy a nő a férfi kiegészítője?
2021. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk azt nehezen hiszem el, hogy o milliomos, de neked meg nincs sajat 5000 forintod egy szaros uj cipore.

(Mert ha mar lerohad a labamrol a cipo, elobb vennek 5000-ert valami olcso, de egyben levo cipot, nem varnek arra, hogy majd a parom talan vesz nekem Hilfiger szandalt valamikor...)

2021. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi!


Csak qúrogat. Elvenni egy gazdag lányt fog, aki Gucci tornacipőben tologálja a drága babakocsit.

2021. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!