Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik egy férfi státuszszimbólumai?

Figyelt kérdés
Kívancsi vagyok kozte lesz e az ami szerintem igen de a parom eszébe nem jut valahogy.

2021. júl. 5. 16:08
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

De ez is 18 000

Nem is tudom megéri e az Armani mellé. Olcsobb kene :D


[link]

2021. júl. 5. 17:22
 22/45 A kérdező kommentje:
20#ugye hogy azt lehetne hinni? És mégis hazassagon agyal velem. Így...
2021. júl. 5. 17:23
 23/45 anonim ***** válasza:
36%
Inkább annak örülnél, hogy így szegényen is téged választott, és nem csak azért tart maga mellett, hogy villogjon veled! Bár lehet, hogy arra külön tart valakit, bizonyos "rang" felett ugyanis már a csinos, fiatal szerető, vagy sugarbaby is szinte elvárás... Ismerni kéne a társadalmi státuszát, a státusszimbólumok ehhez mérten változnak.
2021. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Ja es szigoruan mezitlab megyek oltar elé. Meg valami szalmakoszoruval talan :D
2021. júl. 5. 17:24
 25/45 anonim ***** válasza:
60%
inkább örülj hogy nem úgy tekint rád. amúgy meg tényleg most mit akarsz? hogy vásárolgasson neked ? a lyukas cipőt nem hiszem el, biztos van normális ruhád, különben nem is járt volna veled, mert igénytelennek gondolt volna. szóval ha ha van egy normális farmerod meg egy tiszta, új pólód a h&mből, akkor végülis rendben vagy. ő pont egy olyan nőt kereshetett, aki nem a pénzére megy, megelégszik a 2500 ftos akciós pólóval is, de ha most rákezded a kunycsorgást, megint az lesz hogy te sem vagy különb. ami igaz is, hisz egyből felmérted a cucccai értékét és még foglalkoztat is. pedig igazából ilyesmi nem is kéne érdekeljen, meg kéne elégedned azzal amid van és vele sem máshhogy bánni mint egy sima panelben lakó csóró pasival. de ha ez megnyugtat, az ilyen férfi ha elvesz egy nőt, akkor azt már öltözteti, csak addig bírd elrejteni az igazi éned. Két évnél tovább viszont ne várj rá, ez minden pasi esetében alapszabály.
2021. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

23# vagy az olcsó nő kell neki ..ki tudja


Egyszeruen nem tudom mire gondoljak.

2021. júl. 5. 17:25
 27/45 anonim ***** válasza:
79%
Bár a kérdező hányadék, de ne mondjátok már, hogy minden gazdagnak szeretője van. Már kinőttünk a magyar népmesékből.
2021. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
46%
AZ igazi státusszimbólum szerintem, ahogy másokkal bánik. A nőkel úgy, hogy bepisilnek, a férfiakkal úgy, hogy tisztelik. 31f
2021. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem csaj. Incel troll, azaz lúzer csicska fiú.
2021. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Miert lennék háñyadék?

En a csaladtagjaim eleve nem sajnálnek semmit. Nekem ezert is fura az egesz. Nálunk a csalad nem errol szolt valahogy. Nem ebben nőttem fel. Anya apa vállvetve tettek a csaladba minden energiat. Nem nezte ki apa se anya szájáobl a kajat..

2021. júl. 5. 17:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!