Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Testépítőknek vannak érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítőknek vannak érzelmi párkapcsolataik vagy főleg inkább szexkapcsolataik?

Figyelt kérdés

Az extrém módon magas tesztoszteron szint ugyanis még erősebb libidót okoz, és amikor állandóan gömbölyű fenekű fitneszes csajok közt vannak, elképzelhetetlen hogy ne gerjedjenek be.


Ezekről a bika-grizli-bivaly méretű fickókról nem tudom elképzelni, hogy otthon egy szolid kis szürke asszonyka várja és ölébe adja a kis Józsikát, hogy megjött a papa és olvas neked mesét.


Nem az van hogy naponta viszik haza sorban a fitneszes, feszes popsijú csajokat?


Valahogy így tudom elképzelni.



2020. okt. 30. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Jól sejted. Az ilyen pasik nem azért fordítanak brutális mértékű pénzt, időt és energiát a testükre, hogy utána kizárólag Átlag Ágnest tologassák..
2020. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Akiket én ismerek azok szintén versenyző lányokkal vannak kapcsolatban, más nem működne amúgy sem. Annyi időt rááldoznak erre az egészre, csak az érti meg aki szintén bennevan. Azt nem tudom, hogy félremennek-e, de biztos van köztük olyan is
2020. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
De mivel a koksztól nem áll fel, ezért max egy Átlag Ágnest tudnak kielégíteni. Ördögi kör :P
2020. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen testépítőknek az első a testépítés utána következik minden más.

Átlag csajok nem is bírnak ki azt hogy a testépítő faszijuk nem ehet a randi során sütit vagy nem tolhat le egy egész pizzát amikor jónak tartja.

Illetve szinte mindig a teremben vannak

2020. okt. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 vicces kép a témában neten - kedvencem mikor a karácsonyi képen anyuka és a gyerekek normálisan mosolyognak a fa körül - apuka meg ilyen bicepsz-pózban térdel, egy szál speedo gatyában, mert ő "épp testépítő" :D
2020. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Meg lehet kövezni, de akiket ismertem, belülről mind kisfiúknak tűntek. Szerintem akit ennyire érdekli a kinézete, az belülről valamit kompenzálni akar.
2020. okt. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Piacképes akar maradni a nöje mellett is azaz barmikor kiďobja a màsikat nem kötelezödik el.


A legtöbb himsoviniszta es nem kisfiu szerintem

2020. okt. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
A "cucctól" elég soknak vannak problémái odalent, így inkább csak bámulós kapcsolataik vannak (tudod, ahol a csaj bámulja őket, de a pasas nem tesz semmit)
2020. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok testépítő, de egy izmos testet el lehet érni naturál is. Az is bőven be tudja gerjeszteni a csajokat és a répát sem fogja lankasztani.


Márpedig az olyan külsejű srácok (ha még jóképű is mellette) a szórakozóhelyeken általában hamar becsajoznak. Ha szexhez akarnak jutni, könnyedén elérik.


Szóval miért akarnának összesen egy csajt, amikor ekkora hatalmuk van a női nem felett?

2020. okt. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem az van hogy naponta viszik haza sorban a fitneszes, feszes popsijú csajokat?"

Én rendszeresen edzek. De, ez van. Nem naponta, de hetente másik jó csaj.

2020. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!