Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha visszautasított egy lány,at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszautasított egy lány,attól még lehet ő az igazi?

Figyelt kérdés
Régebben ismertem egy lányt,meg voltam győződve róla hogy ő volt az igazi, mondtam is neki hogy szeretem,ő viszont visszautasított.A véleményem most is az hogy ő volt az igazi még ha el is utasított.

2021. júl. 9. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Attól hogy visszautasít valaki még lehet hogy ő az igazi
Aki visszautasít,az nem lehet az igazi
Nincs olyan hogy igazi
56 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ezt meg is mondtam neki hogy ő az igazi.Nem valahol messze élt egy távoli országban,hanem itt Magyarországon igaz 200 kilométer távolságra de még mindig jobb mint 2000 kilométer távolság🙂
2021. júl. 9. 15:55
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem rajta kívül több lányt nem is ismersz/ vagy nem is állt "közel" hozzád:D

Elsőnél mindenki ezt érzi, aztán rá kell döbbenni hogy nem, és arra is hogy nem egy romantikus filmben vagyunk, hanem a való világban:/

2021. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2 de ismertem több lányt is és azt hiszem ő passzolt hozzám a legjobban.Ő viszont nem így látta:(
2021. júl. 9. 15:59
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem ő az igazi, mert nem így látta.
2021. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
98%
Szerintem attól simán lehet a számodra ő az igazi. Csak számára ez nem volt kölcsönös. Ne bánkódj, majd találsz még olyat, akire illik az „igazi” kifejezés.
2021. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Számára biztos nem.
2021. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
Köszönöm a lepontozást, imádom ezt a nőt hogy mindig lepontoz:+
2021. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Van barátja,de tudom hogy nem boldog vele.Nem ő mondta,én látom rajta hogy boldogtalan.Velem boldog lehetne.
2021. júl. 9. 16:03
 9/24 anonim válasza:
94%

Nem kell így rákadni valakire. Azt pedig eltudja dönteni ő maga is, hogy boldog-e, vagy sem. Ha nem az, akkor képes változtatni magától is.

Akadj le róla és keress mást. Visszautasított, közölte, hogy neki nem jössz be, itt a vége vele, fogadd el.

2021. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9 én bízom benne hogy van még visszaút.Amúgy mostanában nem írtam neki nem találkoztam vele a karrierje jól alakul,a magánélete nem.
2021. júl. 9. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!