Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság megtartása családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság megtartása családos férfival, akivel korábban mindketten vonzódtunk egymáshoz?

Figyelt kérdés
Anno egy helyen dolgoztunk, jóba lettünk, eléggé megvolt a kémia, de sosem történt semmi. Én tényleg nagyon kedveltem, ezért részemről ez az egész rosszra fordult. Úgy hozta az élet, hogy elég sok minden változott, nem volt lehetőség sosem személyes találkozásra, egy ideig online úgy ahogy tartottuk a kapcsolatot, de aztán ezt meguntam és sokáig egyáltalán nem volt semmilyen kapcsolat. Ez alatt sikerült ezt helyretennem a fejemben. Nemrég keresett, hogy összefuthatnánk. Nem is igazán értem, hogy ennyi idő után miért, azt hittem, már rég elfelejtette az egészet. Szívesen látnám, de nem tudom, jó ötlet lenne-e, azt sem tudom, hogy ő mit akar (nekem fura, hogy ennyi idő után ez eszébe jutott), azt sem, hogy hogy sülne el. Ti mit tennétek?
2021. júl. 9. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogod magad, elmész, találkoztok, jól megdug, utána köddé válik. Ne aggódj. Jössz utána kiírni ide kérdést vele kapcsolatban, hogy miért nem keres mikor végre dugtatok a találkozón.


Kb erre készülj, erre számíthatsz. Semmi többre.


Vajon miért csak most jutottál eszébe?? Mert te is csak a sokadik vagy a sorban, letett talonba és most elővett onnan mert kifogyott az aktuális nőkből.


Velem is ezt játszotta el egy férfi. Te ne légy naiv.

2021. júl. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen már rég túl vagyunk. mármint azon a részén, hogy talonban tartott. Én voltam, aki ezt megunta és teljesen ignorálta, és ez fél évig tartó teljes csendbe torkollt. Tartották már sok ismerősöm talonban, engem is párszor, de pont az volt a jellemző, hogy ha pontot tettem a végére, utána nem kerestek, volt más, akivel szórakoztak. Fura, hogy ezek után még keres. És nem hinném, hogy feltételezi, hogy ha találkoznék vele, akkor lenne bármi, mivel én írtam őt ki az életemből, nem fordítva. És ennyi idő alatt feldolgoztam ezt, tudomásul vettem , hogy sosem lesz semmi.
2021. júl. 10. 00:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nagyon naiv voltam. Voltam en is ilyen szituban. Remeli, hogy ravehet 1 vagy tobb szexre!
2021. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*naiv vagy
2021. júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondom, hogy nem :D de mindegy, én ismerem magam.
2021. júl. 10. 00:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne csináld! Ugyanez a helyzet velem is, szinte szóról szóra. Csak most én kerestem meg őt pár év kihagyás után,

miközben én is házas lettem. Hiba volt, nem így terveztem, de most ott tartunk, hogy egy hajszál választ el minket attól, hogy egymásnak essünk. Totál szerelmes vagyok belé, és nem tudom visszacsinálni, a pofámról lesül a bőr.

2021. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez soha nem lesz barátság. Jól megdug aztán ennyi.
2021. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!