Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi az a havi kereset, amire azt mondjátok, hogy jól keres a pasi?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 20:53
 31/97 anonim ***** válasza:
9%

1.4 misi? Döbbenet! Engedd meg, hogy neked is gratuláljak!


Na, van még valaki, aki rá tud licitálni az 1.4-re?

2021. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
9%
Jó-jó, de akkor most senki sem visz el nyaralni? Nem kell mérnök és/vagy jogászcsajnak lennie.
2021. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg a villanyszerelő srácot! Ő rendes, nekem is megköszönte, hogy kigúnyoltam! Hátha befizet egy útra a nettó gurigából!
2021. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
91%
#33- bocs, de ha lehet női felkérésekre várnék. Nincs fiús napom :D
2021. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
77%
Én vagyok a villanyszerelő s amúgy nem értelek titeket..Leugattjátok a diplomásokat,de ha egy szakmunkás ír aki jól keres azt is leugatjátok..Bocsi hogy jól végzem a munkám,sok helyre hívnak s sosem voltam az a lusta dísznó akinek a középszer elég...
2021. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
93%

Én is villanyszerelő vagyok, de én vállalkozó.

Az utóbbi két évben havi átlag 2M a jövedelmem, de ez változó, nem stabil mint egy alkalmazottnak

2021. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
37%

34-es!


Nem is feltételeztem rólad!


Én csak azt mondtam, hogy téged fizessen be!

2021. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
7%

36.


Ja, végül is Mészáros Lőrinc is "gázszerelő" papíron. Ha van pár kormányközeli haver, akkor dőlni fog a lóvé, akkor is ha nem csinálsz semmit.


Amúgy pedig seems legit, gyakorin valahogy minden villanyszerelő milliomos, holott a miniszterelnök nem keres ennyit havonta. Egyedül akkor keres ennyit egy villanyszerelő - ha bűnöző, vagy ha a hónap minden napján, és a nap minden órájában dolgozik.


Végül is volt olyan rokonom aki a kor háromszorosát kereste, de minden hétvégén fusi, feketemunka és "ügyeskedések" révén.

2021. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
21%
Oké, hiszek neked, hiszen látjuk mire viheti egy gázszerelő is akár, de vedd észre hogy nem ugatott le senki. Te próbálod bizonygatni itt, hogy érsz annyit mint a diplomások, bárki aki szívja a véred, vagy másét aki jól keres, az irigy kutya. Frászt!
2021. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
2 millió először...
2021. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!