Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi az a havi kereset, amire azt mondjátok, hogy jól keres a pasi?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 20:53
 41/97 anonim ***** válasza:
100%
Lölőtől azért még nagyon messze vagyok a szaros kis 2 milliómmal...
2021. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
65%
41-es szerintem hagyjad..Elolvasva a kommentelet a faszi netto 200-300 között kereshet..Az ő dolga..De ha kevesli akkor nem értem miért nem vált..Miért itt hisztizik...Én 35 évesen kezdtem programozni tanulni..Igen 2 gyerek mellett éjjel nappal..5 évvel később most már olyan jól élünk hogy a pandémia alatt a Maldívra is futotta..Pedig 6 éve a Balaton is luxus volt..Ha valaki elégedetken az életével az váltson!
2021. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
0%

A villanyszerelő fiúknak üzenem, hogy kezdjetek el intenzíven félretenni, mert nem sokáig fog már tartani a kánaán az építőiparban!


Fogtok ti még harmad ennyiért is dolgozni!:)

2021. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
91%
43-as..En vagyok a villanyszerelő,s jövőre végzek a villamosmérnökin..Szóval hidd el..NEKEM mindig lesz munkám..Amúgy meg nagyobb tartalékunk van mint egy lakás értéke..Német felsőfokum van...Szted fogok harmadannyiért dolgozni?:-)Nézd itt a többiek is megmondták már neked ha nem rajtunk köszörülnéd a nyelved már többre vitted volna..De gondolom megvan a szar fizu a panel meg az olcsó sőr s neked ez is elég..Nagy eséllyel DK vagy Jobbik szavazó lehetsz...
2021. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
0%

Maldívra? Ez már igen!


Remélem telib@sztad a facebookodat, az ott készült képekkel, hogy mindenki lássa, hová juthat az ember, ha oly kitartó, és szorgalmas mint TE!

2021. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
100%
43-as ,már 15 éve is hiányszakma volt a villanyszerelő...Lakásfelújitás mindig van kormányoktól függetlenül..
2021. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem telefonozok ha a családdal nyaralok..Amúgy meg a prolik szoktak minden fényképet a mások arcába nyomni..Mi nyaralunk a családdal..Ha valaki szeretné az ismerőseim közül annak mutatok képet..De te az a tipus vagy aki egy miskolctapolcai nyaralást is megoszt....
2021. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 45 meg a 43 egy troll..Szidja a diplomásokat..szidja a munkásokat..Csak ő a tökéletes..
2021. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
73%
A fizetésükkel, meg a nyaralásaikkal hencegni is csak a prolik szoktak!
2021. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
100%
49-es itt senki nem hencegett..Próbálj már meg szöveget értelmeznj..Az volt a kérdés hogy mekkora összegtől keres egy pasi jól..Most azért mert valaki leírja hogy 700k keres s neki afelett van a normális az minden csak nem hencegés..Sztem neked komoly önértékelési problémád van..
2021. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!