Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha megtetszett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megtetszett az orvosom és ezt észre is vette?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves vagyok, tavaly amikor elkezdtem egyetemre járni átiratkoztam egy másik orvoshoz. Ez a doki egy nagyon-nagyon helyes orvos, de tényleg, olyan 34-35 körül lehet.Amikor vizsgálaton voltam nála bármikor és elkezdett vizsgálni, ahogy hozzámért egyből kirázott a hideg, tuti észrevette, hogy bejön nekem, nagyon zavarban vagyok előtte. Pénteken voltam nála vizsgálaton, 2 asszisztense van, ebből az egyik aznap nem volt ott, a másik pedig kiment kartont osztani és pont akkor vizsgált és azt mondta, hogy milyen jó puha bőröm van.🙄 Hirtelen nem tudtam rá mit reagálni és azt mondtam, hogy “Tényleg? De jó, örülök neki” ő pedig azt mondta, hogy “Hát még én”, aztán pedig mosolygott. Szerintem biztos, hogy észrevette, hogy bejön nekem. Szerintetek mennyire érezzem rosszul magam miatta? Bármennyire próbálom nem tudom leplezni.
2021. júl. 11. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Etikátlan az orvos viselkedése, menj máshoz.
2021. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
👉👌, az orvos részéről
2021. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
1esnek igaza van!
2021. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Válts orvost
2021. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
5nek teljesen igaza van. Ha bejöttök egymásnak szerintem semmi kivetni való nincs benne, de szerintem nálad idősebb pasikkal nem volt még dolgod. Vagy mitől félsz, hogy kedves doktor úr annyira betalálna, hogy másnap nem tudnál felállni? Ez az ő részéről amúgy meg egyértelmű jel volt hülye vagy ha nem veszed észre
2021. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
fiatal lányokat csak szexre használják, legtöbb ennyi idősen házas..
2021. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Abban igaza van itt a válaszokaz hogy nem etikus. Ha akarsz tőle valamit, komolyan, akmor mondd el neki de valts orvost.
2021. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, egy szimpla egyszerű orvos nem fogja azt mondani bárki bőrére hogy milyen puha ha nem lát benne többet. Ha nem is veszed úgy észre de biztos hogy megsimogathatott vagy valami és azért tudja ilyen jól. Nagyon szégyen szerintem hogy egy orvos ilyenre vetemedik hogy a betegét k…., de ez csak az én véleményem. Aztán lehet többet is lát benned de ő nem hülye és hidd el hogy észreveszi ha tetszik valakinek mert nem a semmiért ráz ki tőle a hideg ezt ő is biztos tudja.
2021. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
9-es vagyok annyit elfelejtettem hozzátenni hogy ez egy teljesen természetes dolog, nem azt mondom hogy tehetsz róla mert ezt nem tudod szabályozni de hidd el hogy ezzel ő csak magabiztosabb hogy látja hogy viszonyul a tested hozzá.
2021. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szívesen dugnál vele, lenne-e kedve hozzá..
2021. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!