Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs párkapcsolatom nőként? Minden szinten alkalmas lennék rá! És szeretném is! Nagyon!

Figyelt kérdés

Egy 29 éves nő vagyok, nagyon jó anyagi háttérrel, nagyon csinos megjelenéssel, és párkapcsolat nélkül évek óta.


Amit szeretnék, az egy férfi, stabil anyagi háttérrel, nem kell, hogy gazdag legyen -DE! - akivel lehet élvezni az életet.. - utazni, szórakozni, eljárni moziba, jókat szexelni, akinek lehet közös vacsit készíteni, közösen otthon filmet nézni, a szombati délelőtt/délutánt együtt tölteni akár az ágyban akár túrázás közben - és egyáltalán közös jövőt tervezni..

Én fizetem a része a moziban, étteremben stb... nem ez lényeg! Hanem a motiváció!


Miért ilyen nehéz ez?


Tényleg nagyon csinos vagyok, és tényleg nagyon jó anyagi háttérrel rendelkezem nőként, ennek ellenére egyedülálló vagyok.

A barátaim sokkal csúnyább (nem rosszindulatból mondom, nagyon örülök Nekik (!) - de tényleg így van!) lányokkal vannak együtt . .


2021. júl. 11. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Ismered a mondást, Irigylik a szépek a csúnyán szépségét..

Hogyha olyan csinos vagy akkor nem mernek odamenni mert nincs ráírva,hogy mit akarsz. Talán ideje lenne kezedbe venni az irányítást, próbálkozz te!


Én is erre vágyom,30évesen van hitelmentes lakásom,kocsim, motorom. Tényleg csak egy támogató,inspiráló társra vágyik akivel lehet közösen főzni, szórakozni, kirándulni

Szívesen masszírozok nehéz napok után, úgy érzem olyanoknak van párja akiket könnyedén überelek, mégis tök egyedül vagyok...

2021. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Szokásos probléma, a tökéletes férfit keresed.
2021. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Valójában nem ismerünk, lehet hogy szép vagy, de más információ rólad!
2021. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Egy képet szívesen megnéznék rólad. :)

29F

2021. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 mikeXxX ***** válasza:
71%

Csak azt nézem amit írtál!

Azt fejtegeted hogy nagyon csinos vagy! Na és? Sok nő az!

Azt nem írtad hogy szép is vagy tehát szerintem inkább csak átlagos lehetsz !

Másik rész!

Egy párkapcsolathoz 2 ember kell és ahogy látom itt főleg csak a te vágyaid lényegesek!

Ha férfi kell akkor ne papucsot keress!

Aztán azzal jössz hogy szereted a szexet! Na és? Sok nő is szereti kérdés bírod is az iramot vagy sem nyitott vagy új dolgokra vagy sem az hogy szereted édes kevés!

Valamint jövőbeli életcélod nem látszik sehol sem tehát 29 évesen csak szórakozni akarsz mint egy 20 éves csitri ha komoly valakit akarsz ez is lényeges dolog.

Sok sikert 41f!

2021. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

Nőként mondom, hogy azok a nők, akik 28+ évesen, csinosan nem találnak párt maguknak, ott valami nagyon el van cseszve fejben. Pl kibírhatatlan hisztis, féltékenykedős, életképtelen. Persze később találtak maguknak valami balekot általában, de nem sok választási lehetőségük volt.

Az anyagiakon meg csinosságon felül nézz egy kicsit magadba, hogy milyen tulajdonságaiddal 'ijeszted' el a pasikat, mert biztosan van pár. Ha csak unalmas vagy, akkor már találtál volna magadnak valakit.

Ja és nem csak úgy megy ám a társkeresés, hogy neked milyen igényeid vannak, hanem az is fontos, hogy TE mit tudsz nyújtani a másiknak.

2021. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16. Szerintem elég rosszul látod a dolgokat. Én 29 vagyok és nem találtam meg életem szerelmét. Az első pasim megcsalt, a második pasi csak szexre akart volna, a harmadik is csak kihasznált, pedig nagyon jól alakult minden, a negyedik flörtölgetett minden útjába eső nővel, a kolléganője s*ggét fogdosta munkaidőben, a kolléganő meg rámarkolt neki az asztal alatt. Féltékeny voltam? Igen. :D De azt hiszem adott rá okot is. A legutolsó alkalommal a pasi full nárcisztikus volt, bántott szavakkal, kihasznált. De a te állításod szerint akkor nem vagyok rendben fejben. Oké...mesélj még. :D
2021. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

17es! Hát az biztos,hogy nem vagy fejben rendben. Önismeret nulla.

Nem érdekes, hogy téged mindig az ilyenek találnak meg? Ezen kéne elgondolkodni, hogy a mostani világlátásod, gondolkodásmódod, viselkedésed hogy okozza ezt, hogy csak az ilyen csávók találnak meg, ezek miért tetszenek meg neked tudat alatt? :D Szóval igen, a párválasztásodról te tehetsz.

2021. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
18. Nincs senki homlokára ráírva, hogy idióta.
2021. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

19:

Vannak erre utaló jelek, megérzések. Az,hogy egy ilyen ember vált ki benned szimpátiát, arról te tehetsz. Mármint ez miattad van. Valamiért erre van szükséged. A másik meg,hogy valamiért ezek a pasik benned azt látják, akit nyugodt szívvel lehet megcsalni, átverni, kihasználni stb.

2021. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!