Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
A férfiak sokat panaszkodnak arra, hogy a barátnőjük, feleségük követelőző, minden perccel el kell számolni, hova mész, kivel beszéltél stb. Az miért van, hogyha egy teljesen ellenkező típusú nővel találkoznak, aki nem féltékeny, nem igényli hogy éjjel-nappal együtt legyenek, nem kutakodik a férfi dolgaiban, akkor azt a nőt meg nem értékelik. Tisztelet a kivételnek, de én eddig nőként ezt tapasztaltam. Mintha titkon élveznék hogy a nők akikre panaszkodnak, olyanok velük amilyenek. Mi az oka annak, hogy aki teljesen ellentmond az eddigi nőkkel kapcsolatos tapasztalataiknak, azt nem értékelik, amilyenekre pedig panaszkodnak, olyanokhoz rakaszkodnak, vagy inkább egy olyat választanak?
2021. júl. 15. 15:40
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
9-es lehet! Akkor nekem is erőszakosnak és követelőzőnek elszámoltatónak kéne lennem?
2021. júl. 15. 15:57
 12/39 anonim ***** válasza:
68%
Na és hány pasiról volt eddig szó?
2021. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
51%
#11 csak ha a minőségi férfiakat minél távolabb akarod tartani magadtól
2021. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Milyen minőségi ferfiakat? Minőségi férfi? Pont ezek az otthon papucsok a leghatározatlanabb és legdöntésképtelenebb emberek a világon! Ráadásul ők meg k3resnek valakit akit ők irányíthatnak. Szeretőt stb. Metz hogy otthon kiálljanak magukért azt már nem.

Mennyi kapcsolatom volt? Volt egy 10 évig tartó élettári, utana pedig minimum 3 évig tartó kapcsolataim voltak. Ez amit vázoltam amúgy valami új jelenség, mert régen nem ilyenek voltak a férfiak.

2021. júl. 15. 16:01
 15/39 anonim ***** válasza:
51%
Nocsak, egy női incel kérdés. :D
2021. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
82%
Azok a ferfiak anyapotlekot valasztottak. Rossz szuloi minta, de ok attol erzik erzelmileg biztonsagban magukat, ha a tyukanyo megmondja, hogy mi merre mennyi. Te olyan ferfiaknak fogsz bejonni, akik maguktol is megallnak a labukon. Viszont ez a keresettebb a nok koreben, meg azok kozott is, akik amugy iranyitani es papucsositani akarjak a leendo ferjuket. Mindket nemre raferne egy alapos onismereti tanfolyam, de sokan elszornyednenek, milyen tragikus mentalis allapotban vannak, igy kerulik, mint ordog a tomjenfustot.
2021. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
33%
Te akk sem vennéd észre a minőségi férfit ha előtted állna piros ruhában ledekkel kivilágitva
2021. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

17-es mi az hogy minőségi férfi? Ez vicc komolyan.

16-os szerintem jól látja: anyapótlékot keresnek az ilyenek.

2021. júl. 15. 16:07
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
XD egyre jobb.
2021. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
26%
Nem gondoltál még rá, hogy esetleg nőkkel is kipróbáld?
2021. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!