Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
A férfiak sokat panaszkodnak arra, hogy a barátnőjük, feleségük követelőző, minden perccel el kell számolni, hova mész, kivel beszéltél stb. Az miért van, hogyha egy teljesen ellenkező típusú nővel találkoznak, aki nem féltékeny, nem igényli hogy éjjel-nappal együtt legyenek, nem kutakodik a férfi dolgaiban, akkor azt a nőt meg nem értékelik. Tisztelet a kivételnek, de én eddig nőként ezt tapasztaltam. Mintha titkon élveznék hogy a nők akikre panaszkodnak, olyanok velük amilyenek. Mi az oka annak, hogy aki teljesen ellentmond az eddigi nőkkel kapcsolatos tapasztalataiknak, azt nem értékelik, amilyenekre pedig panaszkodnak, olyanokhoz rakaszkodnak, vagy inkább egy olyat választanak?
2021. júl. 15. 15:40
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Az tényleg jó hogy minőségi férfi. Ezt az elcseszett világot... minőségi férfi...
2021. júl. 15. 16:09
 22/39 A kérdező kommentje:
20-as hetero voltam vagyok és maradok.
2021. júl. 15. 16:09
 23/39 anonim ***** válasza:
34%
Tulajdonképpen mi bajod van?
2021. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
60%
Akkor zarhatjuk a kerdest? Amugy te mit akarsz egy papucs ferfitol? Abban neked mi lenne a jo? Sutsz, fozol, ramaszol, ha kedved tartja, hordod a nadragot es akkor elmondhatod, hogy neked is van valakid? Erre barki kepes lehet. Maradj inkabb a noi szerepnel es olyat keress, aki meg tudja mi az a ferfi szerep egy kapcsolatban. Jobban jarsz.
2021. júl. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
23-as ha nem értetted a kérdésem, akkor menj máshova kötekedni. Köszönöm szépen! Eddig egy ember mondott igazán választ a kérdésemre.
2021. júl. 15. 16:11
 26/39 anonim ***** válasza:
35%
Ó aranyom én már sejtem mi lehet a probléma... :)
2021. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
24-es pont hogy olyanok a ferfiak tisztelet a kivételnek akik ahogy vki irta anyapótlékot keresnek. Na én senkinek nem akarok az anyja lenni egy kapcsolatban hogy kivel beszéltél hol voltál, mutasd a telod stb.
2021. júl. 15. 16:13
 28/39 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez nem elszámoltatás, ezeket a tesómtól is megkérdezem. Vagy csak a barátok köztről lehet beszélni?
2021. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Na én meg bízom a másikban és minek kerdezgessem kivel beszélt stb? Az ő dolga. Felnőtt ember!
2021. júl. 15. 16:16
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
En irtam azt is. Ezert mondtam, hogy keress onallo ferfit, azt nem kell majd pesztralnod. Amugy nehez dolgod lesz, sok ferfi elanyatlanodott es legfeljebb sperma donornak lenne jo.
2021. júl. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!