Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
A férfiak sokat panaszkodnak arra, hogy a barátnőjük, feleségük követelőző, minden perccel el kell számolni, hova mész, kivel beszéltél stb. Az miért van, hogyha egy teljesen ellenkező típusú nővel találkoznak, aki nem féltékeny, nem igényli hogy éjjel-nappal együtt legyenek, nem kutakodik a férfi dolgaiban, akkor azt a nőt meg nem értékelik. Tisztelet a kivételnek, de én eddig nőként ezt tapasztaltam. Mintha titkon élveznék hogy a nők akikre panaszkodnak, olyanok velük amilyenek. Mi az oka annak, hogy aki teljesen ellentmond az eddigi nőkkel kapcsolatos tapasztalataiknak, azt nem értékelik, amilyenekre pedig panaszkodnak, olyanokhoz rakaszkodnak, vagy inkább egy olyat választanak?
2021. júl. 15. 15:40
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Én inkább maradnék a kérdésemnél. Miért panaszkodnak az ilyen férfiak, ha valójában elszámoltatásra stb van igényük? Ez az amit nagyon nem értek. Meg akkor minek kezdenek másmilyen típúsú nővel, ha azt meg nem értékelik, és nem tudnak azzal mit kezdeni ha a nő felnőttként kezeli őket?
2021. júl. 15. 16:20
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha elmondod mi a konkrét helyzet amiből ered a kérdésed, többe tudunk segiteni.
2021. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Érthetően leírtam.
2021. júl. 15. 16:32
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem irtad le
2021. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem járnunk kéne.
2021. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
nehéz az élet helikopterként amugy?
2021. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
31%

"Na én meg bízom a másikban és minek kerdezgessem kivel beszélt stb? Az ő dolga. Felnőtt ember!"


De ez nem kérdezgetés, ez a napod megosztása a másikkal. "Képzeld, erre meg arra voltam, találkoztam X-el, jól van, lakást vesz, stb".

2021. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
A napom megosztása, eleve az hogy magamtól elmesélem és a másik is. Normális kapcsolatban ez alap. Az viszont hogy kivel talalkoztál mit beszeltél vele az kb az már más kategoria. Az már vallatás. Ha vki egy nap 100 emberrel beszél akkor mondja el mit beszélt velük? Ami lényeges azt magatól elmondja az ember.
2021. júl. 15. 17:45
 39/39 anonim ***** válasza:
76%

Én abszolút megértem, hogy mi a problémád ezzel, én is ezt tapasztaltam. Elment sörözni a haverjaival, hagytam békén szórakozni és aztán én voltam az érzéketlen hogy nem zaklattam fél óránként valami érdektelenséggel chaten.

Hogy miért csinálják ezt bizonyos férfiak, fogalmam sincs. De a legjobb amit tehetsz hogy amint kiderül, hogy ilyen képmutató a férfi, akkor továbblépsz. Előbb-utóbb megtalálod a párod, aki nem igényli, hogy panaszkodhasson amiért megadod azt a szabadságot amire vágyik

2021. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!